Інтерфакс-Україна
22:08 01.12.2025

Консультації щодо Держбюджету-2026 продовжаться у вівторок - Кравчук

1 хв читати

Консультації щодо Державного бюджету на 2026 рік продовжаться у вівторок, повідомила заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"На засіданні фракції обговорили ситуацію щодо підготовки законопроєкту про державний бюджет на наступний рік. Питання потребує додаткових консультацій, у тому числі з питань оплати праці вчителів, а також збалансування бюджету. Консультації продовжаться завтра, в тому числі з іншими фракціями та групами", – розповіла Кравчук агентству "Інтерфакс-Україна" у понеділок.

Вона підкреслила, що дедлайн ухвалення Верховною Радою бюджету – наступний пленарний тиждень.

"Тобто бюджет повинен бути прийнятий у грудні, навіть якщо не цього тижня, якщо знадобляться додаткові консультації. Хоча краще, звичайно, цього тижня проголосувати. У будь-якому разі це грудень", – зазначила народна депутатка.

Кравчук нагадала, що не ухвалений на наступний рік бюджет – це автоматичний зрив програми МВФ, що поставить під сумнів все зовнішнє фінансування для України від партнерів.

Як повідомлялося, у засідання фракції "Слуга народу" брали участь прем'єр-міністерка Юлія Свириденко та міністр фінансів Сергій Марченко.

ОСТАННЄ

Майже половина європейців вважають Трампа ворогом Європи та оцінюють як "високий" ризик війни з Росією – опитування

Учасники студії "Квартал 95" зареєстрували нову компанію "Квартал ЮА"

САП вимагає визнати необґрунтованими активи судді Києво-Святошинського райсуду Київщини

У Львові смертельно поранено військовослужбовця ТЦК, нападника затримано - прокуратура

Київрада має збільшити фінансування програми підтримки Захисників та Захисниць на 800 млн грн – мер

Президент Кіпру прибув до України

У Раді створено ТСК з питань розслідування порушень законодавства щодо лікування військовослужбовців

Українці шукали в Google у 2025 р. графік відключення світла, "Холостяк 2025", "Гру в кальмара 2", лабубу і НАБУ

СБУ затримала агентів ФСБ, які допомагали рашистам атакувати оборонні рубежі Ізюму

Переговори щодо мирного плану США ведуться по чотирьох напрямках, зокрема щодо території і європейської безпеки – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА