Інтерфакс-Україна
10:00 16.04.2025

Арахамія з сарказмом прокоментував позицію тих депутатів, хто виступає проти продовження воєнного стану

1 хв читати
Арахамія з сарказмом прокоментував позицію тих депутатів, хто виступає проти продовження воєнного стану

Голова фракцій "Слуга народу" Давид Арахамія назвав депутатів, які виступають проти продовження воєнного стану, "космонавтами з Верховної Ради" і зіронізував щодо закордонних відряджень таких депутатів.

"Деякі космонавти з Верховної Ради виступають проти продовження воєнного стану. Після Сум. Після Кривого Рогу. Під час наступу росіян", - написав він у телеграм у середу.

"Багато журналістів запитують, що я про це думаю. Слів немає. Лише літери, в основному з кінця алфавіту. "Втома від війни" дається взнаки після виснажливого закордонного відрядження", - йдеться у його дописі.

Як повідомлялось, народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко заявив, що у середу голосуватиме проти продовження мобілізації та воєнного стану.

Серед причин, щоб не голосувати Гончаренко називає те, що демобілізації та термінів служби досі немає.

"Зараз наші військові, які захищають свою країну від окупантів – найменш захищені цією ж країною. Фактично знаходяться в рабстві", – додає він.

Друга причина, на його думку – ТЦК, які "досі продовжують бусифікацію. Людей досі пакують на вулицях і мобілізують. Про адекватний рекрутинг ніхто не хоче чути".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп підтвердив зустріч із Зеленським у Білому домі та заявив, що Ердоган може допомогти у війні РФ і України

До 60% потреб у пальному Росія може покривати лише імпортом – СЗР

Окупанти втратили 113 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Адміністрація США має намір виділити $500 млн на захист Чемпіонату світу з футболу та інших заходів від безпілотників

Сили оборони відбили з початку доби 166 ворожих атак - Генштаб

Кількість постраждалих від удару КАБ у Харкові зросла до шести осіб - ОВА

АРМА почала підготовку до повторного конкурсу на управління "Моршинською"

Усіх пацієнтів із пошкодженої лікарні у Харкові переведено до іншого медзакладу – мер

Близько 30 тисяч абонентів залишилися без світла внаслідок ворожих авіаударів по Харкову

Японія продовжить підтримувати Україну у зміцненні енергетичної стійкості – Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА