Інтерфакс-Україна
08:35 21.07.2025

Чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська

1 хв читати
Чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська
Фото: ДСНС

Чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська, також виникли пожежі, повідомляє Держслужба з НС.

"4 людей, серед них - дитина, травмовані на Івано-Франківщині через російський обстріл", - ідеться в повідомленні.

Зокрема, в Городенківській територіальній громаді Коломийського району виникла пожежа господарчої будівлі, яку оперативно ліквідували рятувальники. Постраждалих немає.

У Івано-Франківській територіальній громаді ліквідована пожежа 2-х поверхового приватного житлового будинку. Також в цій громаді пошкоджені житлові будинки. Попередньо, 4 людини травмовані, серед них - одна дитина.

На місці події працювали рятувальники та сапери ДСНС.

Між тим, в місті Івано-Франківськ рятувальники оперативно ліквідували пожежі гаражів та автомобілів на відкритій стоянці, загальною площею 220 кв.м. та виробничо-складських приміщень на площі 300 кв.м.

Як повідомлялося, Івано-Франківськ у ніч на понеділок зазнав наймасштабнішої атаки з часу повномасштабного вторгнення Росії, повідомив міський голова Руслан Марці́нків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переслідуваним за кордоном за участь у заходах оборони українцям оплачуватимуть правничу допомогу

Представники РНБО та Міноборони обговорили в США продаж українських дронів і їх спільне виробництво

У Білому домі не виключають можливість постачання Києву ракет великої дальності - ЗМІ

ППО збила 53 із 86 ворожих цілей, зафіксовано влучання 31 дрона

Конотоп залишиться без електроенергії та водопостачання через ворожий обстріл - мер

Кабмін утворив міжвідомчу комісію з модернізації військових ліцеїв

Кабмін уточнив процедуру отримання посвідчення УБД

Дві людини загинули та ще чотири поранені через російський обстріл Херсону

Ворог б'є по залізничній інфраструктурі України, в Одесі постраждав машиніст потяга та ще одна людина

Ворог атакував дронами Київщину, виникла пожежа в санаторії, постраждав чоловік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА