Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
07:04 21.10.2020

У Чернівцях поліцейські встановлюють організаторів поширення листівок з сумнівними порадами для виборців

1 хв читати
У Чернівцях поліцейські встановлюють організаторів поширення листівок з сумнівними порадами для виборців

Правоохоронці в Чернівцях встановлюють організаторів поширення листівок з сумнівними порадами для виборців, повідомив відділ комунікації поліції Чернівецької області.

"Автори інформаційних матеріалів посилаються на неіснуючу волонтерську медичну організацію і рекомендують чернівчанам, як відвідувати виборчі дільниці в умовах карантину. Поліцейські з'ясували, що медичні працівники Чернівецької області не мають жодного стосунку до зазначених листівок", - сказано в повідомленні.

У поліції повідомили, щодо інциденту, що стався 20 жовтня, повідомила місцева мешканка. За її словами, на вул.Героїв Майдану невідомі розклеювали ці листівки.

Зі слів заявниці, в цих матеріалах зазначається підвищений ризик інфікування COVID-19 для громадян старше 50 років на виборчих дільницях. Також там розміщені поради, які не є офіційними рекомендаціями МОЗ і можуть вплинути на емоційний стан виборців, викликавши паніку серед населення.

Правоохоронці обстежили прилеглу територію і виявили двох осіб, які розповсюджували зазначені листівки. Поліцейські відібрали у них пояснення і зараз продовжують з'ясовувати обставини події і встановлюють інших осіб, причетних до виготовлення та розповсюдження таких матеріалів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

Климпуш-Цинцадзе: у парламенті Чехії може бути сформована коаліція меншості з проєвропейською орієнтацією

Прем'єр Чехії Фіала визнав результат парламентських виборів та перемогу Бабіша

Глава МЗС Ізраїлю привітав Андрея Бабіша з перемогою на парламентських виборах у Чехії

Партія Андрея Бабіша ANO лідирує на парламентських виборах у Чехії після підрахунку понад 60% голосів

Незважаючи на спроби РФ підірвати демократичні вибори, народ Молдови підтвердив своє європейське майбутнє - Сибіга

Росія не змогла дестабілізувати Молдову – Зеленський

Спроби Путіна нав'язати свій сценарій зазнали поразки на виборах у Молдові - Стефанчук

Климпуш-Цинцадзе про результати виборів у Молдові: Країна зберігає курс на євроінтеграцію, що відповідає стратегічним інтересам України

ЦПД: Росія втратила Молдову так само, як раніше Вірменію, Азербайджан, країни Балтії й Україну

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА