Інтерфакс-Україна
14:44 10.10.2025

Тетяна Чорновол скористалася відстрочкою на рік, наданою їй ЦВК

1 хв читати
Тетяна Чорновол скористалася відстрочкою на рік, наданою їй ЦВК
Фото: https://www.facebook.com/tchornovol/photos

Тетяна Чорновол відмовилась наразі йти у депутати Верховної Ради України, натомість вона продовжить службу у Силах оборони, втім, вона скористається відстрочкою для подання документів для реєстрації на один рік, що їй надала Центральна виборча комісія (ЦВК).

"Я прийняла рішення – продовжити службу на лінії бойового зіткнення. Тепер у мене є рік, щоб ми перемогли агресора і я отримала моральне право залишити фронт… Я прямо зараз демонструю, що я, депутат, обираю не парламентську залу, а службу в армії", – повідомила Чорновол у п’ятницю на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомлялось, 9 жовтня ЦВК повідомило про продовження на один рік строк подання Тетяною Чорновол документів для реєстрації народною депутаткою України у відповідь на її прохання. 18 вересня ЦВК визнала Тетяну Чорновол обраною народною депутаткою України після того, як отримала від Апарату Верховної Ради документ, що засвідчує дострокове припинення повноважень народного депутата України Андрія Парубія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська урядова делегація завершила робочий візит у США і прямує до Словаччини - ЗМІ

Орбан оголосив, що підготовка зустрічі Трампа й Путіна в Угорщині вже йде

Кривий Ріг зазнав масованої атаки російських дронів – МВА

Самі лише розмови про ракети "Томагавк" змусили Путіна шукати діалогу зі США – Сибіга

В ЄС попередньо схвалили EUR1,5 млрд Програму Європейської оборонної промисловості на 2025-27рр з EUR300 млн для України

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

Трамп припустив, що зустріч з Путіним в Угорщині може відбутися впродовж двох тижнів

Адвокати Жеваго розкритикували спецрозслідування проти нього, Франція повторно розглядає його екстрадицію

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Зеленський: від зустрічі з Трампом очікуємо, що імпульс, який спрацював на Близькому Сході допоможе закінчити війну РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА