Інтерфакс-Україна
13:52 10.09.2025

МЗС Польщі викликало російського посла – ЗМІ

1 хв читати
МЗС Польщі викликало російського посла – ЗМІ
Фото: PAP

Міністерство закордонних справ Польщі викликає у середу ввечері посла РФ у Варшаві для вручення йому ноти протесту, повідомляє Польська агенція преси (PAP).

"Після порушення польського повітряного простору, МЗС у середу викличе представника Росії, якому буде вручено ноту протесту. Про це повідомив агентству речник МЗС Павел Вронський", - йдеться у повідомленні.

Вронський зазначив, що МЗС не розголошує зміст ноти до її вручення.

Раніше на порталі польського видання Rzeczpospolita з'явилося повідомлення, що понад 20, найімовірніше, 23, російських безпілотників було виявлено під час нічного порушення польського повітряного простору, їх збили переважно нідерландські бойові літаки F-35.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск повідомляв про 19 порушень польського повітряного простору і що збиті були чотири російські дрони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік через кордон впав ще на 12,4%

Поле бою очікує на революцію наземних роботизованих комплексів – командир 3-го корпусу Білецький

Навроцький видав постанову про згоду на перебування іноземних військ на території Польщі

Зеленський: Найбільш ефективні санкції –це вогонь на російських нафтових заводах, терміналах, нафтобазах

Україна проти повернення РФ заморожених активів як плати за припинення вогню – Єрмак

Залізничне сполучення на дільниці Васильків-1-Боярка вже відновлено – МінРГТ

Росіяни продовжують атакувати на покровському напрямку, за добу зафіксовано 114 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни обстріляли Білозерку на Херсонщині, загинув мирний житель – ОВА

На місці вибуху у вагоні потяга на Київщині триває відновлення рейок, 28 потягів слідують зміненими маршрутами – Свириденко

Сьогодні ми ближчі до миру, ніж були вчора, але потрібно терпіння – президент Фінляндії на YES в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА