Інтерфакс-Україна
17:44 21.11.2024

В Україні замінованими залишається 139 тис квадратних кілометрів території

1 хв читати

Ситуація з мінуванням території України залишається критичною, за попередніми оцінками, загальна площа забруднення вибухонебезпечними предметами становить близько 139 тисяч квадратних кілометрів, що складає приблизно 23% всієї території держави, заявив директор департаменту заходів протимінної діяльності ДСНС України Сергій Рева під час презентації курсу “Не стій – вмикай: світло, тепло, інтернет” передає Гуманітарний Медіа Хаб.

Крім того він наголосив, що такий масштаб проблеми вимагає вжиття комплексних заходів, серед яких важливе місце посідає інформування населення. Люди повинні розуміти, що мінна небезпека є реальною і загрожує їхньому життю та здоров’ю.

У зв’язку з цим, фахівці наголошують на необхідності проводити масштабні інформаційні кампанії, спрямовані на підвищення обізнаності громадян про правила безпечної поведінки на територіях, потенційно забруднених вибухонебезпечними предметами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак про готовність Зеленського зустрітися з Путіним: Припинення вогню, потім все інше

Україна повністю підтримує заклик Трампа до повного та безумовного припинення вогню

Зеленський: Україна очікує від Рф повного та тривалого припинення вогню з 12 травня

Зеленський чекатиме на Путіна у четвер у Туреччині особисто, а також чекає тривалого припинення вогню з 12 травня

До Туреччини прибуло судно з українським зерном в межах гуманітарної допомоги ООН

Україна має негайно погодитися на пропозицію Путіна про зустріч у четвер у Туреччині – Трамп

Угорщина відтермінувала переговори з Україною щодо нацменшин

США та Іран розпочали четвертий раунд переговорів щодо ядерної угоди – ЗМІ

Катар готується подарувати Трампу "Літаючий палац" - ЗМІ

Макрон взяв на себе ініціативу зателефонувати Трампу після спільної розмови західних лідерів і Зеленського - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА