Інтерфакс-Україна
03:24 05.05.2025

Прокремлівський ультраправий кандидат і мер Бухареста вийшли в другий тур виборів президента Румунії – ЗМІ

1 хв читати

Кандидат від ультраправого "Альянсу за Союз румунів" Джордже Сіміон і Нікусор Дан виходять в другий тур президентських виборів у Румунії, повідомляє портал HotNews.ro у ніч проти понеділка.

Після підрахунку 99.86% бюлетенів встановили, що Сіміон посів перше місце, отримавши 40,87% голосів. Нікусор Дан набрав 20.97%, випередивши кандидата від правлячої коаліції Кріна Антонеску (20.13%).

Лідер першого Джордже Сіміон оголошений персоною non grata в Україні й Молдові ще з 2011 року. Йому інкримінували контакти із російськими спецслужбами, які, до того ж відбувалися в Чернівцях.

Як повідомлялося в грудні 2024 року Конституційний суд Румунії одноголосно ухвалив рішення про скасування результатів президентських виборів на тлі розсекречення інформації від спецслужб про втручання у вибори РФ. Тоді у першому турі перемагав також симпатик Путіна ультраправий політик Келін Джорджеску.

Джерело: https://hotnews.ro/rezultate-alegeri-prezidentiale-2025-turul-1-1963956

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глядачі України на "Євробаченні-2025" поставили найвищі бали Литві, Норвегії та Латвії

До складу нацжурі "Євробачення-2025" увійшли Шуров, MÉLOVIN, Шоптенко, Tayanna, Чхартішвілі-Зацаринна

Австрія перемогла в "Євробаченні-2025", Україна посіла 9-те місце

Росія та Україна працюють над пропозиціями щодо припинення вогню, Рубіо сподівається на їхню життєздатність

Марко Рубіо: У разі відсутності прогресу в переговорах із РФ Сенат ухвалить законопроєкт про санкції

Нацжурі України на "Євробаченні-2025" поставило найвищі бали Німеччині, Великій Британії та Італії

Рубіо вважає, що Ватикан може стати майданчиком для переговорів між РФ та Україною - ЗМІ

Командир батальйону 47-ї ОМБр "Маґура" подав рапорт на звільнення

На Покровському напрямку було знешкоджено 372 окупанти - Генштаб

ПриватБанк попередив про недоступність "Приват24" вночі 18 травня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА