Інтерфакс-Україна
14:15 28.10.2024

Апеляційний суд скасував історико-архітектурний опорний план Львова, готується касація - Садовий

1 хв читати
Апеляційний суд скасував історико-архітектурний опорний план Львова, готується касація - Садовий

Шостий апеляційний суд Києва скасував історико-архітектурний опорний план Львова, повідомив мер міста Андрій Садовий.

"Чуда не сталося. Шостий апеляційний суд Києва скасував історико-архітектурний опорний план міста Львова. Засідання відбулося у закритому письмовому провадженні. Ні Міністерство культури, ні Львівська міська рада не мали можливості публічно захистити свою позицію", - написав Садовий у фейсбуці.

Водночас він зазначив, що міська влада готує касаційну скаргу.

"Це ще один доказ того, що Україна потребує якісної судової реформи. Усі рішення, які стосуються громад, мають прийматися та обговорюватися у публічному процесі", - наголосив він.

Раніше Садовий повідомляв, що ще 2017 року місто замовило розробку історико-архітектурного опорного плану щодо чіткого регулювання будівництва в історичних зонах, який далі було затверджено Міністерством культури в січні 2024 року.

"Але це сподобалося не всім. Забудовник "НЬЮ-ТРЕЙДІНГ ЛЬВІВ" хоче збудувати 25-поверховий будинок на вулиці Липинського, а цей історико-архітектурний опорний план – кістка в горлі. Тому вони подали позов до Київського окружного адміністративного суду, і той у закритому режимі скасував важливий для Львова документ, навіть не заслухавши позицію міста", - писав мер у фейсбуці перед судовим процесом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський прийняв Вифлеємський вогонь миру від скаутських організацій України

352 квартири для ветеранів придбав Київ цього року – мер

Свириденко: Мобілізовані зможуть оформлювати іпотеку під 3% за програмою "єОселя"

В питанні збереження мозаїк перша ініціатива має йти від громад - Мінкультури

Україна протягом року має посилити НАБУ і САП та реформувати ДБР - заява віцепрем'єра Качки та єврокомісара Кос

В Дарницькому районі Києва загинула людина через вибух, ще одна поранена

Коломойський заявив про нібито "український слід" у замаху на Міндіча в Ізраїлі

СБУ зірвала спробу підриву українського воїна під час фіктивного "побачення"

Програма субсидій книгарням на оренду приміщень заблокована Мінфіном - Кравчук

Усі переговорні матеріали щодо вступу України в ЄС будуть передані Раді ЄС наступного тижня – Садовий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА