Інтерфакс-Україна
13:42 25.01.2025

В Україні в 2025 році почнуть працювати кілька аеропортів - мер Львова

1 хв читати
В Україні в 2025 році почнуть працювати кілька аеропортів - мер Львова

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що цьогоріч в Україні мають знову запрацювати кілька аеропортів, оскільки "для цього є технічні та інші можливості", однак не уточнив, про які аеропорти йдеться, повідомляє львівський медіахаб "Твоє місто".

"Однозначно, що цього року в Україні почнуть працювати кілька аеропортів. Для цього є технічні та інші можливості. Має бути політичне рішення. Мабуть, воно буде", - сказав в інтерв'ю Садовий.

Садовий додав, що "якщо країна присутня на авіаційній карті, то вона в принципі присутня на карті світу. Це питання безпеки нашої держави".

Міський голова навів приклад Ізраїлю, де "колись ухвалили політичне рішення, що під час війни аеропорт Тель-Авіва почав працювати - це був єдиний міст, який з'єднував Тель-Авів зі світом".

Як повідомлялося в листопаді 2024 р., старший партнер компанії Marsh McLennan Кріспін Еллісон на 10-му Київському міжнародному форумі (КМЄФ) заявив, що польоти в одному з українських аеропортів - "Львів" або "Бориспіль" - відновляться до кінця січня 2025 року.

Раніше повідомлялося, що Міністерство розвитку громад і територій за підтримки посольства США розробило "дорожню карту" відкриття повітряного простору України в умовах воєнного стану.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп обговорив з Ердоганом оборонні інвестиції та війну в Україні

Єрмак назвав другий день саміту НАТО насиченим: чимало питань щодо зміцнення України та примусу РФ до миру

Заходи саміту НАТО затримуються

Трамп підтвердив зустріч із Зеленським у середу, обговорять "очевидне"

Мерц: Головну загрозу Росія становить не лише для України, але й для загального миру

Рубіо: Якщо США введуть нові санкції проти РФ, це позбавить можливості діалогу щодо України

Обвинувачення проситиме ВАКС призначити Чернишову запобіжний захід у вигляді застави в 120 млн грн

Глава МЗС Фінляндії закликає до посилення тиску на Путіна задля припинення вогню в Україні

Фармкомпанія "Інтерхім" підтримала ініціативу з відтворення маріупольського панно Алли Горської "Боривітер"

ВАКС відклав обрання запобіжного заходу Чернишову на 26 червня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА