Інтерфакс-Україна
16:52 23.02.2023

Жителів прикордоння Чернігівської та Сумської областей просять зберігати інформаційну тишу

1 хв читати
Жителів прикордоння Чернігівської та Сумської областей просять зберігати інформаційну тишу

У Сухопутних військах України нагадують про заборону фото- і відеофіксації військової техніки та особового складу у зв'язку з появою відповідних матеріалів у публічному доступі.

"Увага! Зберігаймо інформаційну тишу!" - йдеться у зверненні до жителів прикордонних територій Чернігівської та Сумської областей, опублікованому в телеграм-каналі Сухопутних військ у четвер.

"У мережі "Інтернет" з’явилися фото та відео перебазування нашої авіації у визначені позиційні райони з метою виконання бойових завдань, захисту населення України та охорони й оборони важливих об'єктів інфраструктури. Ми дякуємо вам за любов та слова підтримки нашим пілотам, але ж нагадуємо і про заборону проведення фото- та відеофіксації особового складу, місць розташування військової техніки, її кількість і напрямок передислокації - це може зашкодити виконанню поставлених завдань!" - наголошується у зверненні.

Жителів прикордонних територій також закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Сінево" зацікавлене в купівлі бізнесів та може вийти на медринок найближчими роками

Кабмін і Рада створять єдиного державного оператора з меліорації, нецентральні зрошувальні системи передадуть ОВК - Соболев

Власники пального будуть відображатися в системі електронного адміністрування для контролю за його обігом – Кабмін

Довічне увʼязнення отримала медсестра з Херсона, яка передавала окупантам особисті дані українських військових

Перспектива позовів через верифікацію купівлі залізничних квитків у "Дія.Підпис" наразі неясна, вирішити проблему може АМКУ – юрист

Чехія готує нові пакети військової допомоги - Шмигаль

Затримано шахрая, який за EUR25 тис. обіцяв працевлаштувати дівчину на керівну посаду в Офісі генпрокурора

Допомогу за програмою "єВідновлення" отримали понад 100 тис. родин - Мінрозвитку

Київ очікує, що члени ЄС будуть використовувати фонди SAFE для інвестування в оборону України - Сибіга

Кабмін поклав повноваження торгового представника України на віцепрем’єра Качку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА