Інтерфакс-Україна
16:33 10.09.2025

Шмигаль у Лондоні взяв участь у засіданні країн Е5

1 хв читати
Шмигаль у Лондоні взяв участь у засіданні країн Е5
Фото: https://t.me/Denys_Smyhal

Міністр оборони України Денис Шмигаль за організаційної підтримки міністра оборони Великої Британії Джона Гілі у Лондоні взяв участь у засіданні країн Е5 – Великої Британії, Польщі, Німеччини, Франції та Італії та обговорив з ними низку безпекових питань.

"У Лондоні взяв участь у засіданні країн Е5 – Великої Британії, Польщі, Німеччини, Франції та Італії. Це держави з найбільшими оборонними бюджетами в Європі та важливі безпекові партнери України", - написав він у телеграмі у середу.

За його словами, ППО, спільні виробництва зброї, далекобійні спроможності – це завдання, які поставив президент України, і які обговорюються на всіх міжнародних майданчиках.

"Дякую міністру оборони Великої Британії Джону Гілі за організацію зустрічі. Також дякую міністру оборони Італії Гвідо Крозетто за участь у засіданні та важливу допомогу. Вдячний країнам Е5 за продуктивні переговори та послідовну підтримку України", - зазначив Шмигаль.

Як повідомлялося, у Лондоні напередодні, 9 вересня, відбулося 30-те засідання Контактної групи з питань оборони України ("Рамштайн"). Воно пройшло у гібридному форматі. У Лондоні були присутні міністр оборони Великої Британії Гілі, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус, генсек НАТО Марк Рютте та Шмигаль. Інші учасники приєдналися до зустрічі онлайн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок атаки російського дрона на Запоріжжі загинув чоловік, поранена жінка - ОВА

Зеленський привітав українських танкістів з Днем танкових військ: Бути танкістом - це щоденна робота в зоні ризику

На Харківщині одна людина загинула, ще 5 постраждали внаслідок ворожих обстрілів протягом доби

Російський дрон атакував рятувальників під час гасіння пожежі на Дніпропетровщині - ДСНС

Фільм "Будинок "Слово". Нескінчений роман" Томенка став переможцем кінопремії "Золота Дзиґа"

Чернігівщина за добу зазнала 45 обстрілів, пошкоджено 23 населені пункти, вранці поранено двох мирних жителів

Сили оборони знищили 52 з 58 російських БПЛА – ПС ЗСУ

УЗ: ДСНС ліквідовує наслідки надзвичайної події на Київщині, поїзди курсують за зміненими маршрутами

Сили безпілотних систем підтвердили ураження другого за потужністю НПЗ РФ Киришинефтеоргсинтез"

Росіяни атакували селище у Пологівському районі Запорізької області, поранено 60-річного чоловіка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА