Інтерфакс-Україна
21:22 10.09.2025

Сікорський про вторгнення дронів РФ: розцінюємо це навмисним спрямуванням на ціль

1 хв читати
Сікорський про вторгнення дронів РФ: розцінюємо це навмисним спрямуванням на ціль

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що його країна, а також Європейський Союз та Північноатлантичний Альянс НАТО і надалі підтримуватиме народ України попри агресію Росії.

"Польща, ЄС та НАТО не будуть залякані, і ми й надалі підтримуватимемо хоробрий народ України. Керівництву Росії час зрозуміти, що спроба відбудувати останню імперію Європи приречена на провал", - написав він в соцмережі Х в середу.

Сікорський зазначив, що в ніч на середу, 10 вересня 2025 року, повітряний простір Польщі 19 разів порушували безпілотники російського виробництва.

"Ми розцінюємо, що вони не відхилилися від курсу, а були навмисно спрямовані на ціль", - підкреслив він.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга назвав вторгнення російських дронів на територію Польщі ознакою нової фази агресії РФ, це є ескалацією, що вимагає твердої реакції.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 158 ворожих атак - Генштаб

Через пошкодження інфраструктури поблизу Києва низка поїздів курсуватиме зміненими маршрутами - УЗ

Міноборони Румунії підтвердило перехоплення дрона у національному повітряному просторі

60% бюджету проєкту Ukraine Transition Program 2025–2028 спрямують на Миколаївщину, 40% — на інші регіони України

Сили безпілотних систем збили ударно-розвідувальний безпілотник "Оріон" - командувач СБС

Деякі послуги в "Дії" тимчасово не працюватимуть через планові оновлення реєстрів Мін’юсту

У результаті російського авіаудару по Інгульцю на Херсонщині загинула жінка

У Києві Єрмак, Ткаченко і радники з безпеки ЄС і Британії вшанували пам’ять загиблих у Дарницькому районі

МЗС України обговорило розвиток Українського інституту з Наглядовою радою та з його керівництвом

Румунія перехопила російський дрон у національному повітряному просторі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА