Інтерфакс-Україна
14:26 15.04.2025

Комітет Ради з нацбезпеки у вівторок розгляне законопроєкти про продовження строків дії воєнного стану та мобілізації - нардеп

1 хв читати
Комітет Ради з нацбезпеки у вівторок розгляне законопроєкти про продовження строків дії воєнного стану та мобілізації - нардеп

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки у вівторок розгляне законопроєкти від президента України Володимира Зеленського щодо продовження термінів воєнного стану та мобілізації на 90 діб, повідомила член комітету Ірина Фріз (фракція "Європейська солідарність").

"Сьогодні парламентський комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розгляне і підтримає внесені президентом законопроєкти щодо продовження термінів воєнного стану та мобілізації на 90 днів до 6 серпня", - повідомила Фріз агентству "Інтерфакс-Україна".

За словами Фріз, скоріш за все Верховна Рада у середу їх підтримує.

"Це чіткий сигнал агресору на фоні квазіперемовин про мирні уявлення різних сторін. Україна обирає боротьбу", - підкреслила народний депутат.

Як повідомлялось, у Верховній Раді у вівторок зареєстровано президентські законопроєкти (№№13172,13173) щодо продовження в Україні строків воєнного стану та мобілізації на 90 діб від 9 травня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Британії відчував провину через зустріч Зеленського з Трампом в Овальному кабінеті

Окупанти за добу втратили 920 осіб та 135 од. спецтехніки

Зеленський звільнив голову Мукачівської РДА Гайдая та начальника Рубіжанської МВА Юрченка

Протягом доби на Донеччині загинули п’ятеро мирних жителів, ще 11 – поранені

Внаслідок ракетного удару по Миколаєву постраждали семеро людей, пошкоджено понад 30 будинків

Через ворожі удари по Херсонщині загинули двоє людей, ще десятеро поранені – ОВА

Спецпосланець Трампа Віткофф відвідає Москву — посол США при НАТО очікує дипломатичного прориву

Окупанти обстріляли 16 населених пунктів Запорізької області, є загиблий і поранені

3 серпня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Віткофф повідомив родинам заручників в Ізраїлі про спільний з Нетаньяху план припинення війни в Газі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА