Інтерфакс-Україна
16:22 03.10.2025

Зустріч фракції "Слуга народу" з президентом запланована наступного тижня - Палійчук

1 хв читати
Зустріч фракції "Слуга народу" з президентом запланована наступного тижня - Палійчук

Зустріч президента України Володимира Зеленського з фракцією "Слуга народу" планується, як і було раніше оприлюднено, в період з 6 по 10 жовтня, наголосила речниця фракції Юлія Палійчук.

"На попередньому засіданні фракції за участі президента було ухвалено рішення, що наступна зустріч з фракцією планується в період з 6 по 10 жовтня. Ми про це повідомляли офіційно", - сказала Палійчук у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у п’ятницю.

Вона підкреслила, що немає ніякої вимоги від президента скликати фракцію, є домовленість народних депутатів із Зеленським про зустрічі.

"Під час минулої зустрічі з фракцією (у вересні - ІФ-У) голова держави наголосив на тому, що такі зустрічі потрібно проводити частіше, не рідше одного разу на місяць", - зазначила Палійчук.

Вона також звернула увагу, що "ні про які кадрові рішення зараз мова не йде".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна вітає публікацію нової доповіді Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в країні – МЗС

Сибіга привітав Туреччину із 102-ю річницею проголошення Республіки

Апеляційний суд Парижу відмовив НАБУ та САП в екстрадиції Жеваго

Німеччина передала українським правоохоронцям підозрюваного у виробництві та збуті психотропів – Офіс генпрокурора

На Одещині ДБР затримало колишнього чиновника військової адміністрації, який продавав "бронь" ухилянтам

ВАР пропонує відшкодувати аграріями втрати за неможливість працювати на сільгоспземлях, де зведено фортифікаційні споруди

Фонд Баффета надасть напряму "Ремонт і виробництво" УЗ технічну допомогу обладнанням на $9,2 млн

П'ять нардепів заявили про готовність взяти ексочільника "Укренерго" на поруки – депутат

Харківʼянка, яка передавала російському військовослужбовцю місця дислокації Сил оборони, отримала 15 років ув'язнення

Юрчишин: слова Путіна про готовність пустити ЗМІ в нібито оточені Куп’янськ і Покровськ - частина пропаганди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА