Інтерфакс-Україна
09:22 20.01.2025

Сирський: Приклад "кіборгів" продовжує надихати нове покоління захисників і захисниць

1 хв читати

В Україні в понеділок, 20 січня, відзначають День вшанування захисників Донецького аеропорту.

"Саме в ці дні, 10 років тому, завершилася героїчна оборона ДАПу, що тривала 242 дні. Українських захисників російські загарбники назвали "кіборгами", бо не могли зрозуміти, чому гарнізон летовища ніяк не вдається взяти штурмом", - нагадав головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський.

Він наголосив, що захисники ДАПу продемонстрували велику мужність, сталевий дух і надзвичайну витримку.

"Вони стали справжнім символом неймовірної стійкості та відваги українського народу, який продовжує героїчно боротися за незалежність своєї країни. Оборона Донецького аеропорту зірвала плани російських загарбників й скувала дії ворожих військ, закарбувавшись у пам'яті як одна зі знакових сторінок сучасної мілітарної історії. Приклад "кіборгів" продовжує надихати нове покоління захисників і захисниць на перемогу в ім'я України!" - наголосив Сирський.

"Вічна шана й честь усім воїнам, які віддали своє життя за нашу свободу! Їхній подвиг назавжди залишиться в наших серцях", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти просунулися біля Бурлацького Донецкої області, шахта "Центральна" в Торецьку майже знищена – DeepState

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

Голови МЗС країн ЄС у понеділок обговорить, чи можна зберегти мовлення Радіо Вільна Європа – Ліпавський

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА