Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
09:23 21.12.2018

Тимошенко звинувачує Порошенка в політичних репресіях проти партійців "Батьківщини"

2 хв читати
Тимошенко звинувачує Порошенка в політичних репресіях проти партійців "Батьківщини"

В Адміністрації Президента розуміють, що чесним способом вибори їм ніколи не виграти, і саме тому вдаються до політичних репресій проти своїх опонентів, вважає лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Політик розповіла, що за три дні до виборів в ОТГ вона отримала дуже тривожний сигнал з Черкаської області: у п’ятницю обласний прокурор планує вручити підозри керівнику обласного виборчого штабу "Батьківщини" Юрію Тренкіну, голові обласної "Батьківщини молодої" Євгену Щербині, партійцю Сергію Коломійцю.

"Підозри вже підготовлені і підписані. За надуманими, юридично нікчемними підставами влада планує позбавити волі керівництво обласної партійної організації. Раніше так само безпідставно ще 4 підозри було вручено голові Черкаської обласної організації, міському голові Черкас Анатолію Бондаренку. За нашої інформацією, підозри також готуються голові міської організації Роману Дісканту та 1-му заступнику голови обласної парторганізації Михайлу Мушієку", – написала Ю.Тимошенко на своїй сторінці в Фейсбук у четвер, повідомляють на сайті партії.

Таким чином у Черкаській області вже немає жодного керівника в партійній структурі, який би залишився поза увагою прокуратури, наголосила лідерка "Батьківщини".

"Це робиться за прямою вказівкою з Адміністрації Президента. Я знаю, що на 23 грудня влада готує ще одну серію провокацій – по всій країні псевдо-представники "Батьківщини" нібито підкуповуватимуть виборців", – сказала вона.

З огляду на такі антидемократичні та підступні дії Ю.Тимошенко звернулася до Петра Порошенка: "Припиніть! Не ганьбіться самі і не ганьбіть країну! Вам залишилось 4 місяці при владі".

Вона порадила главі державі змиритися з програшем і добути свій термін достойно, як належить чоловікові.

"Ви тягнете країну назад, у олігархічне минуле з політичними репресіями, корупцією, кумівством. А Україна потребує руху вперед!", – підсумувала політик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Порошенко ініціює передачу військовим коштів з корупційних схем в енергетиці

Петро Порошенко передав військовим чотири комплекси протидії технічним розвідкам "Ай-Петрі"

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

Спілка ректорів України підбила підсумки вступної кампанії та обговорила напрями вдосконалення правил прийому у 2026 році

"Батьківщина" зареєструє у Раді альтернативний президентському законопроєкт щодо посилення повноважень НАБУ та САП

Лідер "Батьківщини" Тимошенко назвала світлим днем в Раді обмеження незалежності НАБУ/САП

Тимошенко: Міжнародні плани - закінчити війну в Україні до кінця травня

Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА