Інтерфакс-Україна
08:53 21.07.2025

Мешканців Прикарпаття закликали не чіпати уламки збитих ворожих снарядів

1 хв читати

Мешканців Прикарпаття закликали не чіпати уламки збитих ворожих снарядів.

"Зафіксовано падіння уламків на відкритих територіях! Якщо виявите їх, в жодному разі не беріть до рук! Викликайте відповідні служби!", - написала в телеграм-каналі очільниця Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Вона зазначила, що через падіння уламків у Івано-Франківській громаді пошкоджено житлові будинки. Зафіксовано руйнування в Городенківській громаді.

Також підтвердила інформацію про постраждалих.

Задіяні всі відповідні служби для ліквідації наслідків ворожого обстрілу.

Нічна атака на Прикарпаття: сьогодні ворог завдав масованого удару по області

Деталі – згодом, додала Онищук.

Як повідомлялося, чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська, також виникли пожежі, повідомляє Держслужба з НС.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Примусова евакуація родин з дітьми оголошена з 14 населених пунктів Донеччини– ОВА

Кабмін в середу планує ухвалити пакет рішень для підтримки прифронтових регіонів - премʼєр

Бюджетний комітет ВР схвалив проєкт змін держбюджету-2025 до 2-го читання та лишив пропозицію переспрямування доходів Києва

США можуть як послабити, так і посилити санкції проти РФ за результатами зустрічі Трампа і Путіна – глава Мінфіну

ЄС сподівається на негайне 15-денне припинення вогню після зустрічі Трампа і Путіна – ЗМІ

Схованку вибухівки та боєприпасів виявило ДБР на околицях Кропивницького

Очікування України від переговорів Трампа з Путіним включають гарантії безпеки, повернення дітей та компенсації - ЗМІ

Військовослужбовець з напарником викрали фермера на Дніпропетровщині – вимагали $70 тис. за звільнення

ДП "МЗУ" придбало 30 броньованих евакуаційних машин для військових медиків за кошти UNITED24

Кількість жертв серед цивільних осіб в Україні в липні досягла нового 3-річного максимуму - місія ООН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА