Інтерфакс-Україна
18:05 25.01.2026

Навроцький: Не хотів би надавати свій прогноз щодо дати вступу України в ЄС

1 хв читати
Навроцький: Не хотів би надавати свій прогноз щодо дати вступу України в ЄС
Фото: скриншот відео

Президент Польщі Кароль Навроцький не може надати свій прогноз щодо дати вступу України в Європейський Союз, але, за його словами, Україна рухається на шляху до західної, а не східної цивілізації.

"Зеленський каже 2027 рік, президент Наусєда каже 2030 рік. Не хотів би свого прогнозу тут вкидати в цю дискусію, бо процес вступу вимагає, по-перше, збалансованості, а з іншого боку, поляки самі знають, як довго займає час для того, щоб вступити в Європейський Союз", - сказав Навроцький під час спільної конференції з українським і литовським колегами у Вільнюсі.

"Якщо ми будемо говорити про стратегічне питання, то український шлях йде до частини західної цивілізації, а не до східної цивілізації", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція про заборону розміщувати в Києві рекламу електронних цигарок і снюсів не набрала необхідних голосів

Одна людина загинула, п'ятеро зазнали поранень у Херсоні через ворожу атаку на маршрутку

Інформація про окупацію н.п.Тернувате та Річне у Запорізькій області не відповідає дійсності - Волошин

Нацполіція: зафіксовано понад 2 тис. повідомлень про нібито мінування, третину об'єктів вже перевірено

Трамп просив утриматися до 1 лютого від ударів по Києву, заявили в Кремлі

Село Злагода Дніпропетровської області під контролем Сил оборони, повідомляють у 110 ОМБр

Росія ракетним ударом пошкодила фабрику "Філіп Моріс" під Харковом

НАБУ: Фіксуємо хвилю фейків про діяльність антикорупційних органів, мета яких - дискредитація

Генштаб ЗСУ: Уражено ЗРК "Оса" та низку логістичних об’єктів російських окупантів на ТОТ Запорізької області

Петиція про заміну в Києві освітлення під’їздів на світильники з датчиками руху не набрала необхідних голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА