Інтерфакс-Україна
20:52 13.08.2025

Зеленський: Сподіваюсь, що сьогодні ми стали ближчими до закінчення війни

1 хв читати
Зеленський: Сподіваюсь, що сьогодні ми стали ближчими до закінчення війни

Президент України Володимир Зеленський подякував канцлеру Німеччини Фрідріху Мерцу за організацію "розмови Європи і США" і висловив сподівання, що "ми стали ближчими до закінчення війни".

"Вдячний канцлеру Німеччини Фрідріху Мерцу за те, що прийняв сьогоднішній наш особливий формат – розмову Європи та Сполучених Штатів. Завжди важливо мати скоординовані позиції та допомагати одне одному в русі до справжнього миру. Ми всі у Європі однаково сприймаємо ключові принципи, які можуть гарантувати європейцям гідність і безпеку. Конструктивно співпрацюємо зі Сполученими Штатами. Готуємо спільні кроки", - написав він у телеграм у середу.

"Сподіваюсь, що сьогодні ми стали ближчими до закінчення війни та побудови гарантовано мирного майбутнього", - йдеться у дописі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп про зустріч з Путіним: Думаю, що все пройде дуже добре, а якщо ні, я швидко повернуся додому

4,3 млрд грн сьогодні спрямовано бригадам, чиї батальйони діють на лінії бойового зіткнення – Шмигаль

Ексдержуповноважена АМКУ Артеменко з офісу реформ Кабміна стала заступницею глави Мінекономіки

Апеляційна палата ВАКС залишила в силі підозру екснардепу Грановському у справі ОПЗ

Україна оцінюватиме результати зустрічі на Алясці за трьома критеріями, серед них негайне припинення вогню - Подоляк

Зеленський: Завтрашній день для всіх в Європі почнеться рано, готуємося до відповідних розмов

Росіяни продовжують атакувати Дніпропетровщину, постраждало троє людей – ОВА

Дрон з ШІ, який знищує цілі за понад 50 км, презентувала 3 ОШБр

Кабмін схвалив виплату 15 млн грн сім'ям загиблих у полоні, спростив закупівлю та списання техніки частинам

Літак Путіна вилетів з Магадана у напрямку Аляски

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА