Інтерфакс-Україна
13:49 30.10.2025

Сибіга: Маємо значний потенціал у розвитку взаємовигідної співпраці з оборонними підприємствами Словенії

1 хв читати
Сибіга: Маємо значний потенціал у розвитку взаємовигідної співпраці з оборонними підприємствами Словенії
Фото: https://www.facebook.com

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга наголосив на "значному потенціалі" у розвитку взаємовигідної співпраці з оборонними підприємствами Словенії.

"Маємо значний потенціал у розвитку взаємовигідної співпраці з оборонними підприємствами Словенії. Ця сфера відкриває можливості для спільних проєктів, спрямованих на обопільне посилення оборонних спроможностей", — підкреслив він", - сказав він на пресконференції зі словенською колегою Танею Файон у Києві у четвер, повідомляє кореспондент "Інтерфакс-Україна".

Сибіга також поінформував словенську колегу про ситуацію на полі бою, російські удари по українських містах і громадах, а також про стан енергетичного сектору. Він поділився списком конкретних потреб для посилення стійкості та обороноздатності України напередодні зими.

Очільник МЗС запросив словенські компанії активніше долучатися до відбудови України — як у двосторонньому форматі, так і через міжнародні механізми.

Окремо він наголосив, що високо цінує гуманітарні проєкти, реалізовані за підтримки Уряду Словенії — від центрів реабілітації дітей до будинків сімейного типу. За словами міністра, такі ініціативи є справжнім проявом солідарності.

Міністерка закордонних справ Словенії Таня Файон впʼяте прибула із візитом до України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС застосував запобіжний захід до заступниці керівника державного підприємства

Зеленський прийняв вірчі грамоти від послів Великої Британії, Нової Зеландії, Чилі та Сомалі

Міжнародний реєстр збитків RD4U доповнився категорією щодо втрати житла або місця проживання

Справу про заволодіння понад 50 млн грн "Укрзалізниці" скерували до суду - НАБУ

Зеленський і президент Сербії обговорили євроінтеграцію країн

Станом на середу з опаленням 95% будинків у столиці – КМДА

Посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі відвідала Херсон – ЗМІ

Ворог вдарив по рятувальниках ДСНС у Краматорську та Приморську Запорізької області, 4 людей поранено - Клименко

Рада має намір вдосконалити законодавство в сфері водопостачання та водовідведення

Суд скасував відсторонення керівника апарату Загуменного від роботи та цілодобовий домашній арешт - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА