Інтерфакс-Україна
21:33 16.02.2025

Арахамія: вибори відбудуться не раніше, ніж через шість місяців після закінчення воєнного стану

1 хв читати

Вибори в Україні мають відбутися не раніше, ніж через шість місяців після закінчення воєнного стану, заявив голова депутатської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Вчергове нагадаю, що по-перше вибори під час воєнного стану неможливі. А по-друге, в рамках Діалогу Жана Моне лідери усіх фракцій та груп уклали угоди, що вибори відбудуться не раніше, ніж через 6 місяців після закінчення воєнного стану", - написав він у телеграмі.

Він також рекомендує усім ще раз ознайомитися з текстом цього документа з прийнятими під час дев'ятого діалогу Моне (діалоги Жана Моне заради миру та демократії - ІФ-У) висновками, який долучив під текстом заяви.

Джерело: https://t.me/David_Arakhamia/394

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Водопостачання у Борисполі та Яготині Київської області відновлено – ОВА

Свириденко: Аварійні відключення е/е зберігаються в окремих районах Києва та у Київській, Сумській, Харківській, Полтавській, Кіровоградській та Чернігівській областях

Зеленський обговорював з Трампом можливість передачі не лише Tomahawk

ЗС України знищили техніку РФ на добропільському напрямку

Зеленський: Будемо робити все для захисту об’єктів, там де не може місцева влада

Через погодні умови відбиття атаки зменшилося на 20-30% - Зеленський

Україні потрібно захистити 203 ключові об’єкти – Зеленський

У Конотопі на Сумщині повне знеструмлення, вода – за графіком – мер

У Рівному частково зникло світло, не працюють світлофори, Рівнеобленерго повідомило про аварію

Трамп пригрозив підвищенням мит на товари з КНР, назвавши дії Пекіна ворожими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА