Інтерфакс-Україна
10:16 27.05.2025

Судитимуть екскомбрига однієї з бригад ТРО, який забезпечив підвищені виплати власній дружині за фіктивну участь у бойових діях

1 хв читати
Судитимуть екскомбрига однієї з бригад ТРО, який забезпечив підвищені виплати власній дружині за фіктивну участь у бойових діях

Працівники Державного бюро розслідувань завершили розслідування щодо вже колишнього командира однієї з бригад тероборони та його трьох підлеглих.

Як повідомляє ДБР у вівторок у телеграм-каналі, у 2023 році цей посадовець влаштував свою дружину в очолювану ним бригаду на посаду стрільця, щоб організувати їй підвищені виплати. Аби формально дотриматися закону, подружжя навіть розлучилося, проте перебувало у родинних відносинах.

Згодом комбриг залучив до оборудки трьох підлеглих, в тому числі двох командирів підпорядкованих йому підрозділів. Вони складали неправдиві документи про нібито участь жінки в бойових діях на лінії зіткнення. Таким чином у 2023-2024 роках вона незаконно отримала майже 1 млн 200 тис. грн додаткової винагороди.

Весь цей час дружина несла службу поряд з чоловіком та займалася конярством на спеціальній фермі. Жінка навіть встигла провести два тижні у Польщі, самовільно залишивши військову частину.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Колишніх детектива БЕБ і слідчого Нацполіції підозрюють у вимаганні $150 тис. хабаря

Суд заборонив здійснювати поховання у Мархалівському лісі до завершення будівництва - ухвала

Умєров запропонував турецькому колезі сформувати список спільних проєктів в ОПК

Міністри оборони НАТО підписали декларацію про безпеку Балтійського моря

Зміни клімату Землі вчетверо збільшать імовірність військових конфліктів у світі, вважають у Єврокомісії

Про Конвенцію з прав дитини чули 35-38% українців, добре знайомі з нею лише 11% – опитування ЮНІСЕФ

Єрмак за підсумками візиту до США: Україна робить все для досягнення справедливого та стійкого миру

Маск: Без мене Трамп програв би вибори

Зеленський і Шмигаль обговорили рішення, які додадуть Україні стійкості

Львівський обл-ТЦК заявив, що стосовно інциденту з застосуванням "фізичного впливу" проти громадянина назначено службове розслідування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА