Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
17:15 11.09.2020

"Євросолідарність" наступного тижня ухвалить рішення щодо виборів мера Києва та визначиться зі списком кандидатів до Київради - Гончаренко

2 хв читати
"Євросолідарність" наступного тижня ухвалить рішення щодо виборів мера Києва та визначиться зі списком кандидатів до Київради - Гончаренко

Партія "Європейська солідарність" ухвалить рішення про свою кандидатуру на посаду мера Києва наступного тижня, заявив народний депутат і член однойменної фракції у Верховній Раде Олексій Гончаренко.

"Ми ще не ухвалили рішення. Рішення буде ухвалено найближчим часом, наступного тижня", - сказав Гончаренко в п'ятницю в інтерв'ю "Радіо НВ".

Депутат уточнив, що рішення буде ухвалено на міській партійній конференції. "Наступного тижня у нас відбудеться міська партійна конференція, на якій ми вже остаточно визначимося і зі списком кандидатів до Київради, і з тим, що ми робитимемо з виборами київського міського голови", – зазначив він.

Гончаренко також прокоментував можливе висунення лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка на посаду мера столиці.

"Якщо ви запитуєте безпосередньо про Петра Порошенка, то я думаю, що після того, як він був президентом, він є п'ятим президентом України, і зараз він лідер парламентської політичної сили, - то мені здається, що цього достатньо йому для того, щоб впливати на долю країни, її майбутнє, стратегію: на те, що для нього як державника є важливим", - сказав нардеп.

Він зазначив, що партія має стратегію, але як її втілити – висунути свого кандидата чи ж підтримати когось із вже наявних - вирішить міська партійна конференція.

"Усе може бути", - відповів Гончаренко на запитання про можливість підтримки "Євросолідарністю" кандидата від іншої партії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Порошенки передали військовим 900 тисяч квадратних метрів для маскувальних сіток

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Листи за відставку уряду підписали вже 63 депутати з різних фракцій — Герасимов

Звільнення Галущенка та Гринчук зазначені першими питаннями засідання Ради у вівторок – Гончаренко

Уряд погодив графік оновлення НР та правлінь енергокомпаній – депутат

Порошенко закликає до відставки уряду і формування нової коаліції в Верховній Раді

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

"Євросолідарність" вимагає від спікера Стефанчука підписні листи для оголошення недовіри Кабміну

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА