Інтерфакс-Україна
10:14 10.09.2025

РФ намагається підняти градус війни, бо відчуває безкарність, – Єрмак

1 хв читати
РФ намагається підняти градус війни, бо відчуває безкарність, – Єрмак
Фото: сайт Президента України

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак розцінив появу російських дронів у повітряному просторі Польщі в ніч на середу як наслідок безкарності РФ за воєнні злочини.

"Росія намагається підняти градус війни, бо відчуває вседозволеність та безкарність. Замість завершення війни путін обирає спробу її розширення. Зараз багато що залежить від сильних, скоординованих дій у відповідь", - написав Єрмак в Телеграм в середу вранці.

Він наголосив, що від сьогоднішніх рішень партнерів "справді залежить майбутній хід історії". "Росію потрібно змусити зупинити війну. Це можливо зробити разом. Україна добре знає російські слабкі сторони", - наголосив Єрмак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Житомирська спецпрокуратура в суді довела неможливість використання місцевого військового полігону для видобутку надр

Освітній комітет Ради розглядає модель проведення НМТ у декілька днів у 2026 році

Українська мережа Lviv Croissants відкриває перший заклад у Каліфорнії

Посол ЄС закликає Україну до подальших реформ енергосектору та побудови незалежного регулятора

СБУ затримала агентурну пару ФСБ, яка розставляла "відеопастки" у багатоповерхівках Києва

Окупанти просунулися в Куп’янську та біля Голубівки, а також біля Новоіванівки на Запоріжжі – DeepState

У Донецькій області через ворожі обстріли загинула цивільна особа, ще дев'ятеро зазнали поранень за добу

В Україні зафіксоване влучання 2 ракет та 36 ударних БпЛА на 13 локаціях

Освітній омбудсмен: Батьки не зобов’язані здійснювати благодійні внески для закладів освіти

Зеленський привітав усіх причетних з Днем рятувальника

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА