Інтерфакс-Україна
22:10 17.12.2025

США та РФ на вихідних в Маямі обговорять шляхи припинення війни в Україні - ЗМІ

1 хв читати

На вихідних в Маямі очікується зустріч американських та російських посадовців для обговорення шляхів припинення війни в Україні, повідомляє видання Politico.

Як повідомляють джерела, знайомі з ситуацією, адміністрація президента США Дональда Трампа посилює тиск на Київ щодо територіальних поступок, намагаючись завершити майже чотирирічний конфлікт.

Зазначається, що з боку США переговори вестимуть спеціальний посланець Стів Віткофф та зять Трампа Джаред Кушнер. Російську делегацію, ймовірно, очолить голова суверенного фонду Кирило Дмитрієв.

Раніше цього тижня Віткофф і Кушнер провели зустрічі в Берліні з українськими та європейськими представниками, обговорюючи гарантії безпеки для Києва в обмін на відмову від негайного вступу до НАТО.

Джерело: https://www.politico.com/news/2025/12/17/us-russia-ukraine-war-miami-00695305?utm_medium=twitter&utm_source=dlvr.it

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала внаслідок ворожої атаки на Одесу – МВА

Сибіга привітав ухвалення резолюції Генасамблеї ООН щодо дотримання РФ прав людини на окупованих територіях

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Никанорівки, Паньківки та у Гуляйполі - DeepState

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА