Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
16:48 07.02.2019

Кива про закріплення в Конституції курсу в ЄС і НАТО: З подачі президента Рада схвалила чергове популістське рішення

1 хв читати
Кива про закріплення в Конституції курсу в ЄС і НАТО: З подачі президента Рада схвалила чергове популістське рішення

Рішення парламенту закріпити в Конституції України курс в ЄС і НАТО - чергове популістське рішення з подачі президента, заявив кандидат в президенти, лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива.

"Парламент використовують як передвиборний механізм для обману звичайних людей. Коли немає реальних економічних, соціальних чи геополітичних здобутків - дістають з рукава обіцянки і ефемерні поняття - все те, що помацати не можна: Томос, мова. Тепер курс на ЄС і НАТО", - написав в Фейсбук І.Кива.

Політик стверджує, що влада замилює очі перспективами на гідне життя в далекому майбутньому, замість того, щоб уже зараз піднімати рівень зарплат і пенсій, знижувати ціни на продукти і тарифи ЖКГ.

"Закріплення того чи іншого статусу або курсу не гарантує нам безбідну старість і щасливе життя. Не запрацюють заводи і люди не повернутися із заробітків назад в Україну, поки ми не позбудемося злодійської влади і не почнемо будувати нову, сильну державу всередині нашої країни!" , - додав очільник СПУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Очільники МЗС країн ЄС проведуть спецзасідання в Бучі 31 березня – ЗМІ

Уряд Польщі обходить президентське вето щодо позики на озброєння за програмою ЄС SAFE

Рівень заповнення газосховищ у ЄС не викликає занепокоєння — ЄК

Сибіга поінформує колег ЄС про ситуацію в Україні у світлі війни, яку веде РФ, та про вплив війни в Ірані

ЄБРР підтримає реформу законодавства України у сфері неплатоспроможності відповідно до стандартів ЄС

Макрон запевнив, що зобов’язання щодо кредиту ЄС для України на 90 млрд євро буде виконано

В ЄС закликали протидіяти переміщенню колишніх російських бойовиків до Шенгенської зони

Зеленський звернеться до лідерів ЄС в рамках саміту – лист Кошти

ЄС надасть Україні бенчмарки за трьома останніми кластерами 17 березня – віцепрем’єр Качка

ЄС та ФАО нададуть до $150 тис. грантової допомоги на розвиток агроагрегації в 7 областях України

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА