Вибори - Інтерфакс-Україна

Вибори
11:18 19.04.2019

США та ЄС продовжать роботу з Україною незалежно від результату виборів

1 хв читати
США та ЄС продовжать роботу з Україною незалежно від результату виборів

США та Європейський Союз продовжать співпрацю з Україною незалежно від результату президентських виборів, другий тур яких запланований на 21 квітня, заявляють посол США в Україні Марі Йованович та глава представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі.

"Уряд США продовжуватиме співпрацювати з будь-яким кандидатом, якого оберуть українці як президента. Ми продовжуватимемо працювати над тими речами, які важливі і для українського народу, і для США, а саме: успішне вирішення конфлікту на сході, процвітаюча економіка і повага урядом усіх громадян відповідно до закону", - сказала М.Йованович, виступаючи перед короткостроковими спостерігачами ENEMO в другому турі президентських виборів в Україні в п'ятницю.

Вона зазначила, що перший тур виборів відбувся на конкурентній основі, вільно від жорстокості та нелегітимних процесів. "Сподіваємося, що в неділю така позитивна тенденція триватиме", - додала посол.

У свою чергу Х.Мінгареллі підтримав свою колегу: "В Європейському Союзі ми надалі підтримуватимемо український народ незалежно від результату виборів для того, щоб просувати демократію, модернізацію України та євроінтеграцію".

Він також відзначив важливість того, що з результатами першого туру президентських виборів погодилися всі кандидати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Зеленський: На запит США розглядалися лише президентські вибори, щодо онлайн-голосування поки консенсусу з Радою нема

Українська команда вже на шляху до США для продовження переговорів у п’ятницю та суботу – Зеленський

США схвалили продаж зброї Тайваню на суму понад $10 млрд - ЗМІ

США та РФ на вихідних в Маямі обговорять шляхи припинення війни в Україні - ЗМІ

Мерц підтвердив намір використати заморожені російські активи для фінансування ЗСУ

Європарламент проголосував за "військовий Шенген"

США призупинили санкції проти низки російських банків

Рада ЄС з очікує на відкриття кластерів з Україною та Молдовою щодо вступу до ЄС - Качка

Рада ЄС вітає завершення скринінгу Україною та радить надалі зміцнювати верховенство права

Представник України при ЄС Ченцов: Рішення саміту ЄС щодо репараційного кредиту Україні має стратегічне значення

ОСТАННЄ

"Слуга народу" висунула мера Золотоноші Войцехівського кандидатом на довибори в Раду в Черкаській області

Суд скасував постанову ОВК №87 про визнання виборів недійсними ще на одній дільниці - "Опора"

Суд визнав незаконним перерахунок голосів на двох дільницях на 87 окрузі в Прикарпатті - Шевченко

"Слуга народу" закликає правоохоронців дати оцінку порушенням на 87 окрузі в Прикарпатті

"ОПОРА" вимагає розслідувати можливі фальсифікації на 87 окрузі у Прикарпатті

На окрузі №87 в Івано-Франківській області на довиборах до парламенту переміг Вірастюк

На Прикарпатті планують перерахувати голоси ще на 16 дільницях - Вірастюк

Депутати "Слуги народу" заявили про фальсифікацію на одній з виборчих дільниць на Прикарпатті

Арахамія припустив, що результат довиборів у ОВК №48 буде оголошено в ніч на п'ятницю

На окрузі №87 в Івано-Франківській області мінували одну з виборчих дільниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА