Інтерфакс-Україна
18:21 06.12.2023

У ГУР Міноборони України підтвердили смерть Киви

1 хв читати
У ГУР Міноборони України підтвердили смерть Киви

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов підтвердив смерть колаборанта, колишнього українського нардепа України Іллі Киви.

"Так, можемо підтвердити, що Кива - все. І така доля спіткає інших зрадників України, а також пособників путінського режиму", - сказав Юсов в ефірі телемарафону.

Раніше агентству "Інтерфакс-Україна" в середу джерело в правоохоронних органах повідомило, що ліквідація колаборанта, колишнього народного депутата України Іллі Киви є спецоперацією Служби безпеки України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гайко Томс стане новим послом ФРН в Україні – ЗМІ

У Харківській облпрокуратурі новий очільник

Сирський провів прощальну телефонну розмову з генералом Каволі, який залишає посаду командувача Європейського командування США

Завдано успішного удару по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ у Донецькій області – Генштаб

Підозрюваних у заволодінні бюджетними коштами для фортифікацій на Харківщині заарештовано без альтернативи застави – спецпрокуратура

Макрон провів телефонну розмову з Путіним, обговорили війну в Україні та Близькій Схід – ЗМІ

Глава МЗС Німеччини зустрівся з директором НАБУ та керівником САП

Уряд Латвії схвалив передачу Україні 42 БТР "Patria" латвійського виробництва та запасних частин до них

Стартувала літня школа з міжнародного гуманітарного права УЧХ

На війні загинув командир 110-ї ОМБр Сергій Захаревич

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА