Інтерфакс-Україна
01:16 10.08.2025

Білий дім розглядає можливість запрошення Зеленського на Аляску - ЗМІ

1 хв читати

Білий дім розглядає можливість запрошення президента України Володимира Зеленського на Аляску, де президент Дональд Трамп має зустрітися з Володимиром Путіним, повідомляє NBC з посиланням на високопоставленого чиновника США та три поінформовані джерела.

"Це питання обговорюється", – цитує видання одного з них.

Видання повідомляє, що незрозуміло, чи буде Зеленський зрештою на Алясці для зустрічей. За словами чиновника адміністрації, це "абсолютно" можливо.

"Усі дуже сподіваються, що це станеться", – каже він.

На запитання, чи офіційно США запросили Зеленського на Аляску, чиновник Білого дому відповів: "Президент залишається відкритим до тристороннього саміту з обома лідерами. Зараз Білий дім зосереджений на плануванні двосторонньої зустрічі, яку запросив президент Путін".

Як повідомлялося, Трамп оголосив, що 15 серпня зустрінеться з Путіним на Алясці, намагаючись забезпечити припинення вогню в Україні. Спочатку Білий дім поставив умовою зустрічі Путіна з Зеленським для проведення зустрічі Трампа та президента Росії зустріч Путіна з Зеленським, але пізніше Трамп заявив, що це не було попередньою умовою.

https://www.nbcnews.com/politics/trump-administration/white-house-considering-inviting-zelenskyy-alaska-rcna224070

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова СБУ: НАБУ сприяє слідству по детективам, ми не перешкоджаємо їх реалізаціям

Голова СБУ: збільшення чисельності "Альфи" означає збільшення кількості знищеної ворожої техніки і живої сили ворога

Голова СБУ про Кримський міст: військової логістики там немає, це аварійна конструкція

Голова СБУ про курйози спецоперації "Павутина": хотіли раніше, але водії "зайшли в запій"

СБУ уразила понад 200 об'єктів у глибокому тилу РФ, є певні ноу-хау, які летять за 700 км - Малюк

Зеленський обговорив з еміром Катару дипломатичну ситуацію та можливості для реального закінчення війни

Топпосадовця Міноборони викрили на хабарі за будівництво житла для військових

Україна та Канада ухвалили спільні дії щодо непорушності міжнародного права з питань українських територій

МАГАТЕ заявляє про відсутність впливу диму на ЗАЕС на ядерну безпеку

Світові потрібне оновлене міжнародне гуманітарне право, нинішнє не захищає цивільних – Верещук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА