Інтерфакс-Україна
18:45 01.04.2025

ПУМБ і "Тімак Агро Україна" оновили програму кредитування добрив під врожай 2025р.

2 хв читати

Перший український міжнародний банк (ПУМБ, Київ) до старту агросезону запустив оновлену партнерську програму із компанією "Тімак Агро Україна", провідним виробником і постачальником добрив для аграріїв, повідомила пресслужба банку.

Згідно повідомлення, оновлені умови фінансування від ПУМБ передбачають купівлю аграріями добрив із відсотковою ставкою від 0% річних за поєднання з державною програмою "Доступні кредити 5-7-9%", доступне кредитування під 0,01% без поєднання з державними програмами, відсутність комісії за видачу, можливість вексельного фінансування на рівні 1%, беззаставне кредитування до 25 млн грн.

Крім того, банк обіцяє аграріям спростити перелік документів, що допоможе швидко та прозоро оформити кредит, а також адаптувати до сезонності агровиробництва графік оплати.

Компанія "Тімак Агро Україна" входить до французької групи Рульє, вже понад 60 років у світі та більше 10 років в Україні займається дослідженням та розробкою інноваційних рішень у галузі живлення сільгоспкультур. Загалом "Тімак Агро Україна" має портфоліо більш ніж 50 різних продуктів живлення та біостимуляції всіх культур — від польових культур до овочів та садів.

ПУМБ засновано 1991 року. Власником є Рінат Ахметов. За даними Нацбанку України, станом на 1 жовтня 2024 року ПУМБ посідав 6-е місце (175 млрд грн) за загальним активом серед 62 банків країни. За інформацією банку, на даний момент він обслуговує 130 тис. корпоративних клієнтів та 1,8 млн фізосіб.

ОСТАННЄ

ЄБРР через зміни у статут може заблокувати "Укренерго" EUR141 млн та вимагати дострокової сплати EUR533 млн – член енергокомітету

Канада продовжила на рік безмитний режим для товарів з України

Відміна ATM у торгівлі з ЄС зачіпає 17 тарифних квот, Україна сподівається вирішити проблему днями – Свириденко

НБУ оштрафував "НоваПей" на 90,7 млн грн, ТАСкомбанк на 11 млн грн та "ПрофітГід" на 6,4 млн грн

Сума наданих енергокредитів у травні зменшилась у 5 разів, а сума схвалених зросла у 13,5 разів – НБУ

НБУ чекає від уряду додаткові аргументи подовження валютних розрахунків за групою товарів до 270 днів

Зміна статутів ОГТСУ та "Укренерго" спрямована на посилення позицій керівників компаній перед НР – Галущенко

Дефіцит жита і подорожчання житнього хлібу в 2025/2026 МР буде 100% – галузева асоціація

Мінагрополітики не обмежуватиме експорт олійних культур заради завантаження переробних підприємств – міністр агрополітики

Надходження до місцевих бюджетів по ПДФО зросли на 20%, по акцизному податку - на 38% - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА