Інтерфакс-Україна
22:10 17.09.2024

Арахамія пропонує відкликати Безуглу з посади заступника голови Комітету з питань нацбезпеки - проєкт постанови

1 хв читати
Арахамія пропонує відкликати Безуглу з посади заступника голови Комітету з питань нацбезпеки - проєкт постанови

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вніс на розгляд Верховної Ради проєкт постанови щодо обрання керівників і членів парламентських комітетів, у якому пропонується ввести народну депутатку Мар'яну Безуглу до складу Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Відповідний проєкт зареєстровано в Раді та направлено на розгляд народних депутатів 17 вересня, повідомляється на порталі ВРУ.

Згідно з тестом постанови, пропонується "обрати Безуглу Мар'яну Володимирівну - народну депутатку України, позафракційну, членкинею Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, відкликавши її з посади заступника голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки".

Зазначається, що постанова набирає чинності з дня її ухвалення.

Крім того, у пояснювальній записці до проєкту постанови зазначено: "Оскільки, на період дії правового режиму воєнного стану, Верховна Рада України та Комітети Верховної Ради України, повинні діяти швидко, ефективно та злагоджено, виникла потреба провести зміни у складі Комітетів Верховної Ради України відповідно до побажань народних депутатів України, інтересів держави та згідно з вимогами суспільства".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Завдано успішного удару по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ у Донецькій області – Генштаб

Підозрюваних у заволодінні бюджетними коштами для фортифікацій на Харківщині заарештовано без альтернативи застави – спецпрокуратура

Макрон провів телефонну розмову з Путіним, обговорили війну в Україні та Близькій Схід – ЗМІ

Глава МЗС Німеччини зустрівся з директором НАБУ та керівником САП

Уряд Латвії схвалив передачу Україні 42 БТР "Patria" латвійського виробництва та запасних частин до них

Стартувала літня школа з міжнародного гуманітарного права УЧХ

На війні загинув командир 110-ї ОМБр Сергій Захаревич

ВАКС оголосить рішення щодо клопотання про відсторонення Чернишова від посади 2 липня

Умєров оголоситв старт програми спільного виробництва зброї в Україні та країнах "Рамштайну"

Суддя ВАКС зробив зауваження захисту Чернишова в тиску через лист Шмигаля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА