Інтерфакс-Україна
20:26 20.05.2025

Лідер ультраправої партії в Румунії вирішив оскаржити результати виборів президента

1 хв читати
Лідер ультраправої партії в Румунії вирішив оскаржити результати виборів президента
Фото: https://unsplash.com/

Лідер "Альянсу за Союз румунів" Джордж Сіміон, який у другому турі виборів програв Нікушору Дану, закликав Конституційний суд країни скасувати результати голосування, хоча раніше він визнав свою поразку.

"Я офіційно прошу Конституційний суд скасувати вибори президента Румунії (травень 2025 р.). З тих самих причин, з яких грудневі вибори було скасовано: зовнішнє втручання з боку державних і недержавних суб'єктів. Цього разу доведено доказами! Ні Франція, ні Молдова, ні будь-хто інший не має права втручатися у вибори іншої держави. Усім румунам: терміново зверніться до Конституційного суду з вимогою скасувати цей фарс", - написав Сіміон у соцмережі X.

Як повідомлялося, підрахунок 100% бюлетенів показав, що проєвропейський мер Бухареста Дан переміг на президентських виборах в Румунії з результатом 53,60% голосів.

Раніше Сіміон визнав свою поразку на виборах і привітав з перемогою свого суперника, мера Бухареста Нікушора Дана. Він пояснив у вівторок, що зробив це, щоб уникнути кровопролиття.

Днями співзасновник Телеграм Павло Дуров розповів начебто про спроби французької розвідки вплинути на політичну ситуацію в Румунії.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із представниками нацменшин імплементацію закону про корінні народи

Учасники дебатів у британському парламенті закликали свій уряд посилити санкції на причетних до викрадення українських дітей

Сибіга обговорив з новопризначеною очільницею МЗС Канади Ананд шляхи досягнення справедливого і всеосяжного миру для України

Зеленський обговорив з урядовцями економічні кроки для стабільності українців

Україна працює, щоб наступна технічна зустріч відбулася якнайшвидше - Зеленський

У Львові відбувся другий саміт міністрів соціальної політики

Фундація Олени Зеленської представила результати всеукраїнського дослідження "Індекс майбутнього: професійні очікування та розвиток підлітків в Україні"

У Києві відкриється магазин Goodwine Care у новому форматі

Казначейство США оприлюднило план виводу із обігу монети в один цент

Марченко закликав G7 до фінансування ЗСУ у рамках її інтеграції в європейську систему безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА