Інтерфакс-Україна
11:49 21.08.2024

У першій половині серпня на коронавірус захворіло понад 26 тис. українців - головний санлікар

1 хв читати
У першій половині серпня на коронавірус захворіло понад 26 тис. українців - головний санлікар

У першій половині серпня на коронавірус захворіло понад 26 тис. українців, повідомив головний санітарний лікар - заступник міністра охорони здоров'я Ігор Кузін в ефірі телемарафону в середу.

Водночас він повідомив, що наразі кількість пацієнтів із COVID-19 на стаціонарному лікуванні залишається відносно стабільною: на лікуванні в клініках перебувають приблизно 2,5 тис. пацієнтів із COVID-19, 80% із яких - пацієнти, старші за 60 років, які не отримали вакцинації протягом останніх 12 місяців.

Кузін нагадав, що останнім часом в Україні спостерігається зростання захворюваності на коронавірус: у червні було зареєстровано 2300 випадків, у липні - уже приблизно 11,5 тис.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Медична мережа "Добробут" відкрила дві нові поліклініки в Києві

Заборона на укладання маркетингових договорів між аптеками та виробниками не призвела до здешевлення препаратів для пацієнтів – думка

Попит на аналізи за ПМГ значно перевищує законтрактовані НСЗУ обсяги з приватними лабораторіями – думка

Захисні споруди для генераторів мають 60% українських лікарень - МОЗ

Член ради директорів "Дарниці" радить українцям звертатися до правоохоронців за відсутності "Цитрамону" виробництва компанії в аптеках

В перший рік програми безкоштовного скринінгу здоров’я його пройдуть близько 5 млн українців – МОЗ

МОЗ шукає дієві механізми оплати держпрограми чекапів для українців вікової категорії 40+

Головна лікарка КМКЛ №4 очолила департамент охорони здоров’я КМДА

МОЗ фіксує "шалене" навантаження на психіатрів – Ляшко

МОЗ прогнозує зростання у 2025 р. кількості звернень за психологічною підтримкою на 10%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА