Інтерфакс-Україна
13:09 27.08.2024

Генпрокурор Костін: Одна з країн Глобального Півдня незабаром розпочне розслідування воєнних злочинів РФ

1 хв читати
Генпрокурор Костін: Одна з країн Глобального Півдня незабаром розпочне розслідування воєнних злочинів РФ

Одна з країн "Глобального Півдня" незабаром має розпочати розслідування злочинів, скоєних РФ в Україні, що розширить географію притягнення до відповідальності російських воєнних злочинців, заявляє генеральний прокурор Андрій Костін.

"Не можу зараз цього офіційно сказати, але одна з країн глобального Півдня має найближчим часом також відрити провадження щодо злочинів, скоєних Росією в Україні", - сказав Костін на форумі "Україна 2024. Незалежність" у вівторок у Києві.

Він додав, що це стане "потужним сигналом країні-агресору".

"Це про світову географію, щоб російські воєнні злочинці розуміли, що вони не можуть сховатися від правосуддя", - наголосив він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

Двоє дорослих та дитина загинули в побутовій пожежі на Харківщині – ДСНС

Загиблому пілоту F-16 Олексію Месю присвоєне звання Героя України посмертно

Втрати Національного архівного фонду від початку повномасштабного вторгнення менше 2% - голова Укрдержархіву

Генштаб ЗСУ повідомляє про зменшення ударів ворога на курському напрямку за останню добу

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА