Інтерфакс-Україна
01:15 13.09.2024

Трамп заявив, що третіх президентських дебатів не буде

1 хв читати
Трамп заявив, що третіх президентських дебатів не буде

Республіканець Дональд Трамп завив у четвер, що третіх президентських дебатів не буде, повідомляє CNN.

«КАМАЛА ПОВИННА ЗОСЕРЕДИТИСЯ НА ТОМУ, ЩО ЇЙ СЛІД БУЛО ЗРОБИТИ ЗА ОСТАННІЙ МАЙЖЕ ЧОТИРИРІЧНИЙ ПЕРІОД. ТРЕТІХ ДЕБАТІВ НЕ БУДЕ!» - написав Трамп у соціальній мережі Truth.

У червні Трамп брав участь у дебатах із президентом Джо Байденом, а на початку цього тижня - із віцепрезиденткою Камалою Гарріс.

Як повідомлялося раніше, передвиборчий штаб кандидатки у президенти США від Демократичної партії Камали Гарріс заявив про її готовність провести другий раунд дебатів з опонентом-республіканцем Дональдом Трампом у жовтні.

Президентські вибори відбудуться у США 5 листопада 2024 року. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Грози та град можуть ускладнити робота транспорту та комунальних підприємств на заході України в неділю – Укргідрометцентр

Канада знизить граничну ціну на російську нафту до $47,6 за барель - Міністерство фінансів

Окупанти повторно вдарили дроном по автобусу під Херсоном, постраждали 3 поліцейських

Температура в Україні найближчими днями повільно знижуватиметься, місцями короткочасні дощі з грозами

Єрмак про удар по автобусу під Херсоном: ось так РФ "хоче миру"

Повернутися із СЗЧ за спрощеною процедурою через Армія+ можна до 30 серпня – Міноборони

Ще одна мережа шахрайських кол-центрів викрита в Дніпрі - Офіс генпрокурора

Зеленський ввів укази проти 305 підприємств з усього світу, зокрема, дотичних до захоплення ЗАЕС та тіньового флоту – укази

Українці заслуговують на справедливий мир, заснований на повазі до територіальної цілісності, РФ не повинна бути винагороджена – Сибіга

Окупанти 37 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, загинули 4 мирних жителів – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА