Інтерфакс-Україна
05:26 03.12.2024

Ворожий БПЛА знеструмив частину Тернополя - мер

1 хв читати

Ворожий дрон влучив в об’єкт критичної інфраструктури а Тернополі. В результаті в частині міста відсутнє електропостачання, повідомив міський голова Сергій Надал у телеграмі. 

‘Частина міста без електрики. Енергетики та рятувальники ліквідовують наслідки атаки. Зробіть запаси води, зарядіть телефони. Деталі - згодом”, - повідомив Надал.

Джерело: https://t.me/nadal_online/11146

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Портнов напередодні вбивства відвідував Україну

Сибіга про смерть Портнова: До нас надійшла офіційна інформація з Іспанії, тривають відповідні процедури

Україна все ще розглядає Ватикан як можливе місце зустрічі делегацій України та РФ - Сибіга

Сибіга: Стратегія Росії - домогтися, щоб США вийшли з переговорного процесу

РФ вже тиждень формулює свій "меморандум" у відповідь на потребу припинити вогонь, потрібні санкції - Зеленський

Кількість загиблих внаслідок ракетного удару по Одеському порту збільшилась до 2 чоловік, поранених лишається 7

Кількість загиблих внаслідок ранкового авіаудару по Куп‘янську зросла до 2 - прокуратура

Жумаділов: Уряд ухвалив постанову, що дозволяє АОЗ укладати договори на логістичні, транспортні та митно-брокерські послуги

Буданов: Продовжуємо працювати, щоб повернути кожного полоненого

В рамках проєкту "Хочу к своим" до РФ виїхало 70 колаборантів – координаційний штаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА