10:31 14.12.2024

Парламент Південної Кореї проголосував за імпічмент президента Юн Сук Йоля - ЗМІ

1 хв читати

Національні збори Південної Кореї в суботу проголосували за імпічмент президента Юн Сук Йоля, передає агентство Yonhap News (YNA).

Президент буде відсторонений від виконання своїх обов'язків, щойно резолюцію про імпічмент буде доставлено до його офісу. Обов'язки президента виконуватиме прем'єр-міністр Хан Дак Су.

За інформацією YNA, пропозицію про імпічмент Юн Сук Йоля було ухвалено 204 голосами "за" і 85 голосами "проти", троє утрималися, вісім бюлетенів були недійсними.

Загалом у Національних зборах Південної Кореї 300 депутатів. Більшість має опозиційна демократична партія, яку президент Юн Сок Йоль звинувачує у спробі державного перевороту.

Як повідомлялося раніше, опозиція Південної Кореї домагається імпічменту президента Юн Сок Йоля через запроваджений ним 3 грудня воєнний стан, який незабаром був скасований парламентом і урядом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: У лютому українські дрони уразили та знищили цілей противника на 22% більше порівняно із січнем

Пасажир, який потрапив під потяг на станції метро "Вирлиця", загинув

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

УЧХ протягом лютого видав у Херсоні понад 21 тис. продуктових наборів

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА