Інтерфакс-Україна
16:22 21.12.2024

В Одесі леопард поранив співробітника місцевого зоопарку

1 хв читати
В Одесі леопард поранив співробітника місцевого зоопарку
Фото: Pixabay

В Одесі леопард поранив співробітника місцевого зоопарку, коли той перебував у клітці з твариною, повідомляє портал "Одеса.Офіційно» в суботу.

Директор зоопарку відразу викликав співробітників Нацполіції. Хижака довелося знешкодити, оскільки він становив небезпеку для людей. Наразі з'ясовуються всі обставини інциденту.

Пораненого співробітника доставили в міську лікарню з множинними ранами голови, шиї, кінцівок. Йому надається вся необхідна медична допомога.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оборонна підтримка та фінансова допомога — у фокусі візиту Стефанчука до ФРН

Робочу групу зі збереження свідчень про події збройної агресії РФ очолить глава Укрдержархіву Хромов

Міжвідомча робоча група щодо вступу України у ЄС схвалила проєкт переговорної позиції по Кластеру 3

Кабмін визначив опалювальний період з 1 листопада 2025р по 31 березня 2026р

Українська делегація обговорить у Вашингтоні зміцнення ППО, енергетику та санкції проти РФ - Єрмак

Сибіга: Ще 7 країн мають намір доєднатися до ініціативи PURL

Місцевим органам необхідно звірити назви вулиць з переліком осіб та подій, що містять символіку російської імперської політики - голова УІНП

В ЄС цього тижня буде представлена дорожня карта європейської оборони - Каллас

ЄС працює над виділенням додаткових EUR100 млн на зимову підтримку України - Каллас

Заступник командира в/ч на Львівщині відправляв солдатів класти бруківку і встановлювати пам'ятники на могилах – ДБР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА