Інтерфакс-Україна
13:42 25.01.2025

В Україні в 2025 році почнуть працювати кілька аеропортів - мер Львова

1 хв читати
В Україні в 2025 році почнуть працювати кілька аеропортів - мер Львова

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що цьогоріч в Україні мають знову запрацювати кілька аеропортів, оскільки "для цього є технічні та інші можливості", однак не уточнив, про які аеропорти йдеться, повідомляє львівський медіахаб "Твоє місто".

"Однозначно, що цього року в Україні почнуть працювати кілька аеропортів. Для цього є технічні та інші можливості. Має бути політичне рішення. Мабуть, воно буде", - сказав в інтерв'ю Садовий.

Садовий додав, що "якщо країна присутня на авіаційній карті, то вона в принципі присутня на карті світу. Це питання безпеки нашої держави".

Міський голова навів приклад Ізраїлю, де "колись ухвалили політичне рішення, що під час війни аеропорт Тель-Авіва почав працювати - це був єдиний міст, який з'єднував Тель-Авів зі світом".

Як повідомлялося в листопаді 2024 р., старший партнер компанії Marsh McLennan Кріспін Еллісон на 10-му Київському міжнародному форумі (КМЄФ) заявив, що польоти в одному з українських аеропортів - "Львів" або "Бориспіль" - відновляться до кінця січня 2025 року.

Раніше повідомлялося, що Міністерство розвитку громад і територій за підтримки посольства США розробило "дорожню карту" відкриття повітряного простору України в умовах воєнного стану.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Речник МЗС про атаку ворожого БпЛА та загибель кореспондента: це був навмисний удар

Майже для 28 тис. споживачів в 76 н.п. на Одещині відновили е/е

У Краматорську та Дружківці відновили електроенергію для понад 90 тис. абонентів

Глава МЗС Ізраїлю привітав Андрея Бабіша з перемогою на парламентських виборах у Чехії

Партія Андрея Бабіша ANO лідирує на парламентських виборах у Чехії після підрахунку понад 60% голосів

У селі на Харківщині внаслідок артобстрілу загинула мирна мешканка

Окупанти обстріляли два райони Дніпропетровщини, постраждала літня жінка та пошкоджена інфраструктура

Сирський: Сили оборони стабілізували ситуацію на лиманському напрямку та нищать логістику ворога на добропільському

Зеленський: Триває відновлення електрики, води та зв’язку після ударів РФ на Сумщині, Чернігівщині й Донеччині

Зеленський продовжив санкції проти бізнесменів РФ та ввів нові обмеження для військової й нафтової сфер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА