Інтерфакс-Україна
20:00 06.03.2025

Келлог сказав, що йому невідомо про будь-які розмови адміністрації США з представниками української опозиції

1 хв читати
Келлог сказав, що йому невідомо про будь-які розмови адміністрації США з представниками української опозиції

Спецпредставник США з питань України та Росії Кіт Келлог сказав, що йому невідомо про будь-які розмови адміністрації США з представниками української опозиції.

"Я бачив нинішній матеріал у Politico... Але я про це нічого не чув. Я вам скажу, що зараз мені було б дуже важко в це повірити", - сказав він у коментарі "Голосу Америки Українською".

Раніше Politico повідомляло, що начебто високопосадовці з оточення президента США Дональда Трампа таємно зустрілися з лідеркою партії "Батьківщина" Юлією Тимошенко, а також із членами партії колишнього президента Петра Порошенка "Європейська солідарність"

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через ворожий обстріл села на Харківщині загинув мирний житель - прокуратура

Останній дзвоник у школах Києва прозвучить 30 травня - КМДА

Точицький про виступ російської співачки на фоні зруйнованого міста: це і є суть російської культури

Зеленський, можливо, відвідає Прагу 4 травня - ЗМІ

Разом Україна і Молдова сильніші на переговорному шляху про вступ в ЄС - Стефанішина

Триста засуджених колаборантів очікують виїзду до РФ у межах можливого обміну на українців – проєкт "Хочу к своим"

Рада дозволила комунальним підприємствам використовувати громадський транспорт, отриманий як гумдопомога

У с. Ягідне на Чернігівщині вже відновлено 56 будинків, наразі ведеться капітальний ремонт 23 приватних будинків

Міноборони спростувало повідомлення про масове розбронювання медиків

Раді рекомендують перейменувати 185 населених пунктів - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА