Інтерфакс-Україна
23:50 13.03.2025

США готові відновити поставки в Україну плануючих бомб GLSDB – ЗМІ

1 хв читати

США готові відновити поставки в Україну бомб дальнього радіусу дії, відомих як наземні бомби малого діаметру (GLSDB), після того, як вони були модернізовані для кращої протидії російським перешкодам, повідомляє Reuters у четвер, посилаючись на два обізнані з питанням джерела.

"Плануючі бомби були закуплені за часів адміністрації колишнього президента США Джо Байдена в рамках Ініціативи сприяння безпеці України. США закупили нове озброєння та військову техніку для Києва на суму майже 33,2 мільярда доларів безпосередньо у оборонних підрядників США та союзників", - пише Reuters.

Радіусом дії GLSDB - 161 км. Її компоненти - бомба малого діаметра GBU-39 (SDB) і ракетний двигун M26, відносно недорогі і наявні в армійських запасах США у великій кількості.

"Боєприпаси надійдуть на тлі повідомлень про те, що запаси армійських тактичних ракетних систем аналогічної дальності (ATACMS) в Україні вичерпано", - зазначає Reuters.

Джерело: https://www.reuters.com/world/us-long-range-bombs-headed-ukraine-atacms-supply-dwindles-2025-03-13/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

САП підтвердила внесення повної застави за ексголову Хмельницької МСЕК Крупу

Албанія стала першою країною у світі, де з'явився ШІ-міністр

Житель Успенівки Запорізької області загинув після російського авіабомбардування

Помер 1 з 5 постраждалих внаслідок атаки ворожим дроном цивільного авто в Благодатівці Куп'янского району

Генштаби збройних сил Польщі та України поглиблюють співпрацю, зокрема у боротьбі з безпілотниками

Просування окупантів на початку тижня майже зупинилося

Київ виділив ще 4 млрд грн на підтримку ЗСУ, всупереч вилученню 8 млрд з бюджету міста - мер

Австрійська влада просить з'ясувати обставини затримання оператора мовника ORF в Україні – ЗМІ

У Черкасах працівника ТЦК двічі вдарили сокирою під час перевірки документів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА