Інтерфакс-Україна
16:45 25.03.2025

У Львові повідомлено про підозру двом чоловікам, які планували підірвати авто ЗСУ – прокуратура

1 хв читати
У Львові повідомлено про підозру двом чоловікам, які планували підірвати авто ЗСУ – прокуратура

Правоохоронці повідомили про підозру двом мешканцям Закарпаття у вчиненні державної зради, повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

За даними слідства, у березні цього року двоє чоловіків погодилися за грошову винагороду виконати завдання представника РФ, зокрема, закласти вибуховий пристрій під автомобіль, який мав ознаки приналежності до Сил оборони України. Після чого вони мали дистанційно підірвати його за допомогою детонатора.

Згідно з інструкцією, отриманою через месенджер телеграм, чоловіки прибули до Львова і за визначеними координатами забрали вибухівку, заздалегідь замасковану в спортивній сумці.

"Заклавши саморобний вибуховий пристрій під автомобіль, зловмисники розмістили поблизу контейнер з телефоном та підключеним павербанком задля тривалого аудіо та відеоконтролю місця події. Проте, завдяки злагодженим діям правоохоронців, вибухівку було своєчасно знешкоджено відповідними фахівцями та попереджено вибух у громадському місці", – вказано у повідомленні прокуратури Львівської області.

Підозрюваних затримано в порядку ст. 208 КПК України. Їм обрано найсуворіші запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Слідчі дії тривають. Встановлюються всі причетні особи. Досудове розслідування здійснює Управління Служби безпеки України у Львівській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія на переговорах висунула вимогу віддати їй п'ять регіонів України і визнати це на міжнародному рівні - ЗМІ

Сибіга провів розмову з Каллас: погодилися, що тиск на Москву необхідно посилити

Макрон: Трамп має намір поговорити з росіянами в найближчі години або дні - ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 115 ворожих атак - Генштаб

Четверо мирних мешканців постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківщини - прокуратура

Сибіга: план Путіна представити зустріч у Стамбулі як продовження березня 2022 року зазнав поразки

Україна й Чорногорія діятимуть спільно як кандидати на вступ до ЄС – Зеленський

Компенсація постраждалим має охоплювати всю шкоду від агресії Росії, починаючи з 2014 року – Мудра

США цього року почнуть консультації з країнами Європи про скорочення свого контингенту – постпред при НАТО

Нідерланди збільшили у 2025 році обсяг військової допомоги Україні майже втричі – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА