Інтерфакс-Україна
05:00 26.03.2025

США, Китай і Німеччина залишаються найдорожчими брендами у світі - Brand Finance

1 хв читати

США, Китай і Німеччина залишилися найдорожчими країновими брендами у світі, свідчать дані щорічного дослідження Brand Finance.

Компанія оцінила вартість бренду США майже в $37,33 трлн, що на 15,7% вище торішнього рівня. Це охоплює найрізноманітніші показники, зокрема обсяг ВВП, інвестиційну та туристичну привабливість, політику і торговельні правила, соціальні аспекти тощо.

Вартість бренду КНР зросла на 2,9% - до $20,53 трлн. Третю сходинку з великим відривом посідає ФРН (+0,3%, до $4,985 трлн).

На четверту позицію вийшла Велика Британія (+10,2%, до $4,45 трлн), відтіснивши на п'яту сходинку Японію (-4,5%, до $4,41 трлн). Далі йдуть Франція (+10,4%, до $3,89 трлн), Індія (-5,9%, до $2,77 трлн), Канада (+2,2%, до $2,73 трлн), Італія (+3,3%, до $2,4 трлн).

Цього року до десятки кращих увійшла Іспанія з вартістю бренду $2,22 трлн, яка у 2024 році перебувала на дванадцятій позиції. Південна Корея помінялася з нею місцями, а на одинадцятому місці залишилася Австралія.

Загалом у рейтингу зазначені 192 держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Послу РФ в Італії оголосили догану через заяви речниці російського МЗС про обвал вежі в Римі

"Нафтогаз Біоенергія" очолив ексначальник управління ОГТСУ Каденський

Урсула фон дер Ляєн: ЄС надає енергетичну допомогу та працює над забезпеченням фінансової допомоги Україні

Норвегія 4-5 листопада прийматиме зустріч міністрів оборони JEF, очікується участь Шмигаля

Зеленський з дружиною зустрілись із захисниками, які втратили зір і проходять реабілітацію

У Вишгородському районі під Києвом відкрили рух мостом, який був зруйнований на початку вторгнення

Україна відкриває представництва з експорту зброї у Берліні та Копенгагені

Італія готує 12 пакет військової допомоги для України

На Дніпропетровщині 1 листопада ворог вдарив по центру населеного пункту, де не розташовано жодного плацу - 30-й Корпус морської піхоти

"Укренерго" у вівторок планує обмеження електрики населенню і промисловості

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА