Інтерфакс-Україна
19:02 05.04.2025

До 74 осіб зросла кількість постраждалих внаслідок ракетного удару по Кривому Рогу

1 хв читати
До 74 осіб зросла кількість постраждалих внаслідок ракетного удару по Кривому Рогу
Фото: https://t.me/dsns_telegram

Кільксть постраждалих через ракетний удар по Кривому Рогу зросла до 74 людей, повідомив голова Криворізької районної державної адміністрації Євген Ситниченко.

"Кількість постраждалих від учорашнього ракетного удару росіян по Кривому Рогу збільшилась до 74 людей", - сказано в телеграм-каналі.

У лікарнях перебуває 37 людей, з них 5 - діти.

Також він повідомив, що ворог вдень в суботу вдарив безпілотником по Зеленодольській громаді. Ніхто не постраждав.

На решті територій Криворіжжя протягом дня лунали тривоги, але минулося без надзвичайних подій.

Як повідомлялося вдень суботи, до 72 зросла кількість постраждалих внаслідок вчорашніх ворожих атак на Кривий Ріг: з них 11 – це діти, повідомив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

Джерело: https://t.me/evgendoberman/6331

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США закликали бойкотувати Кубу в ООН через кубинців, які воюють на боці РФ проти України

Пасажиропотік за тиждень скоротився ще на 5,2%

Двоє загиблих та одна людина постраждала внаслідок атаки ворожих БпЛА у Харківській області - прокуратура

УЧХ працює на місцях ліквідації наслідків ударів РФ по Львівщині

Постачання електроенергії, перерване внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя в ніч на неділю, відновлено

Електропостачання відновлено в 162 н.п. Одеської області, знеструмлених через негоду

Сили оборони продовжують стримувати противника, від початку доби відбулося 106 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Світ має зупинити постачання критичних компонентів до Росії – Зеленський

Зеленський: Росія відверто намагається знищити українську цивільну інфраструктуру перед зимою

Вчителям з вересня нараховують доплату 2 тис. грн на місяць, ближче до фронту – 4 тис. грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА