Інтерфакс-Україна
00:44 16.04.2025

МЗС Швеції: Це не дії країни, яка прагне миру

1 хв читати

Міністерство закордонних справ Швеції викликало посла РФ у зв’язку з атаками країни-агресора на Україну, повідомила міністерка закордонних справ Швеції Марія Мальмер Стенергард.

"Сьогодні ми викликали посла Росії у Швеції у зв’язку з агресією Росії проти України, яка триває, та атаками на українські міста і мирних жителів. Це не дії країни, яка прагне миру", — написала Стенергард у соцмережі Х у вівторок.

Вона заявила, що уряд її країни закликає Росію негайно вивести війська з території України.

"Швеція хоче бачити справедливий і міцний мир в Україні й підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно", — додала міністерка.

Джерело: https://x.com/MariaStenergard/status/1912172189790454238

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В ГУР та ЦПД прогнозують: РФ залучить військових з КНДР до операцій на території України

Затримано підпалювачів енергооб’єктів УЗ та авто ЗСУ, зокрема школярку

Трамп проведе переговори про мита з японською делегацією

Сибіга: Росії не місце в ОБСЄ

Митна служба попередила про затримки для вантажівок на ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" через перевірку ваг 17-24 квітня

Рада звернулась до ЄС продовжити заходи для України заходи з лібералізації торгівлі - нардеп

Італія перерахувала перший транш у розмірі EUR25 млн на відновлення енергетичної системи України

ДБР повідомило про підозру директору ПП, який платив "відкат" за перемогу в тендері "Київзеленбуду"

Російські хакери атакували дипломатів фейковими запрошеннями від "одного з найбільших" європейських МЗС – ЗМІ

Міносвіти розробляє проєкт постанови про збільшення тарифних розрядів деяким категоріям працівників дитсадків - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА