Інтерфакс-Україна
12:15 26.04.2025

У Львові поліція затримала 64-річного чоловіка, якого підозрюють у крадіжці грошей та коштовностей на 20 млн грн

2 хв читати
У Львові поліція затримала 64-річного чоловіка, якого підозрюють у крадіжці грошей та коштовностей на 20 млн грн

Працівники поліції затримали у Львові 64-річного місцевого жителя, якого підозрюють у крадіжці сейфа з валютою і коштовностями на суму майже 20 млн грн, інформує відділ комунікації головного управління Нацполіції у Львівській області.

Згідно з повідомленням, до поліції звернувся 62-річний житель Львова і розповів, що з його квартири на вулиці Героїв Майдану викрали переносний сейф з грішми, коштовностями та іншими цінними речами.

"Як встановили правоохоронці, зловмисник шляхом підбору ключа проник у квартиру, викрав з неї переносний металевий сейф, а потім, підібравши до нього ключ, викрав понад 200 тисяч доларів, понад 220 тисяч євро, ювелірні вироби та інші цінні речі на загальну суму майже 20 мільйонів гривень", – йдеться у повідомленні поліції.

Працівники поліції вивчили записи камер відеоспостереження системи "Безпечна Львівщина", встановили місце перебування зловмисника та затримали його. Ним виявився 64-річний львів’янин. Невдовзі суд обере йому запобіжний захід.

"Під час обшуку за місцем проживання затриманого правоохоронці виявили та вилучили викрадені грошові кошти та цінності й речові докази причетності зловмисника до вчинення злочину", – зазначено у повідомленні поліції Львівської області.

Слідчі за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч.5 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін оголосив перемир'я з опівночі на 8 травня до опівночі на 11 травня

Ексміністр культури Ткаченко поставив під сумнів законність рішень наглядової ради "Суспільного"

Сибіга заявляє про необхідність точної інформації на шляху до миру: російські наступальні дії вичерпали себе, а Україна стабілізувала лінію фронту

На фестивалі "Книжкова країна ІІІ" реалізовано книжок на 28 млн грн

Помер один із постраждалих внаслідок ракетного удару по Києву 24 квітня, кількість загиблих вже 13

Сирський про БЗВП: Зосереджуємо зусилля на комплектуванні посад інструкторів

Єврокомісія: Росія не зацікавлена в мирі, участь північнокорейців – це "відчайдушні" пошуки допомоги

На Харківщині через детонацію снаряда загинули двоє чоловіків

Заморозки очікуються в Україні в ніч проти вівторка, вдень 16-21° тепла

Україна втратила винищувач Су-27, пілот катапультувався

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА