Інтерфакс-Україна
10:08 30.04.2025

Освітній омбудсмен обговорила з міністром освітній процес в умовах воєнного стану на прифронтових територіях

1 хв читати
Освітній омбудсмен обговорила з міністром освітній процес в умовах воєнного стану на прифронтових територіях
Фото: https://www.facebook.com/Nadiya.Leshchik

Освітній омбудсмен Надія Лещик обговорила з міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим організацію освітнього процесу в умовах воєнного стану на прифронтових і прикордонних територіях. 

"Мова йшла про зміни, які Міністерство освіти і науки України буде впроваджувати з 1 вересня 2025 року. Їхня головна мета — забезпечити якісну й безпечну освіту. Це передбачає повернення дітей до очного навчання після майже чотирирічної перерви там, де це дозволяє безпекова ситуація", - написала Лещик в мережі Facebook.

Також вона презентувала міністру аналітичну записку "Ризики можливих порушень прав учасників освітнього процесу та негативного впливу на сферу освіти у зв'язку з впровадженням наказів Міносвіти №1112 та №1276.

"Під час зустрічі  обговорили норми наказів, які може бути складно імплементувати в окремих прифронтових і прикордонних громадах. Ці питання надходять у зверненнях до освітнього омбудсмена і здебільшого стосуються організації дистанційного навчання. Домовились їх окремо розглянути та запропонувати нові рішення", - додала вона.

В свою чергу, Лісовий зазначив, що з минулого року Міносвіти разом з обласними департаментами працює над цими питаннями.

"Ця робота є непростою, адже складно знайти рішення, які б врахували особливості кожного регіону та могли задовольнити всіх, а найважливіше не відходили від головної мети — якісної та безпечної освіти дітей", - написав він в мережі Facebook. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польща буде користуватися українським досвідом тренування в евакуації школярів, якщо буде така потреба

Навроцький про розмову з Трампом: Вона є частиною серії консультацій та підтвердила єдність країн

Росіяни вдарили по відділенню "Укрпошти" на Донеччині

Сікорський про вторгнення дронів РФ: розцінюємо це навмисним спрямуванням на ціль

Нідерланди розгорнуть ешелоновану систему ППО у Польщі вже до кінця року

Польща отримала пропозиції конкретної підтримки ППО від союзників із НАТО

У центрі Києва у четвер діятимуть обмеження дорожнього руху через прибуття іноземних делегацій

Спецпредставник Келлог був на шляху до Польщі під час вторгнення російських безпілотників

МЗС ПАР закликало до дотримання міжнародного права у війні Росії проти України

Зеленський про "Рамштайн": Є результати щодо нових систем ППО для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА