Інтерфакс-Україна
17:37 09.05.2025

РФ веде потужну інформаційну війну проти всієї Європи - депутат Європарламенту Брейза

1 хв читати
РФ веде потужну інформаційну війну проти всієї Європи - депутат Європарламенту Брейза
Фото: https://ksf.openukraine.org/

Росія намагається послабити європейську демократію, руйнуючи її єдність та впливаючи на суспільні настрої, вважає депутат Європейського парламенту (Польща) Кшиштоф Брейза під час 17-го щорічного Київського безпекового форуму під назвою "UA: єднаймося знову, щоб подолати світового агресора", організованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну".

"Ми в Європі маємо бути свідомими, що ця війна не лише проти України, не просто брутальна військова агресія, а й потужна інформаційна війна проти всіх нас. Це війна проти наших переконань, нашої віри, сили та розуму", - заявив євродепутат.

За його словами, Росія прагне розколоти Європу, використовуючи дезінформацію та пропаганду.

Він також наголосив, що польська підтримка України стала особливо помітною після початку повномасштабної війни, коли мільйони українок з дітьми знайшли прихисток у Польщі.

"Питання в тому, хто поведе Європу вперед. Відповідь очевидна: ми зробимо це разом - ЄС та Україна, пліч-о-пліч", - підкреслив Брейза, додавши, що "Європа - це не лише географія, а союз спільних цінностей".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп пішов на ескалацію з РФ, бо Путін його не поважає і вестиме переговори лише за наявності загроз – ЗМІ

Климпуш-Цинцадзе про конференцію у Римі: Варто говорити не про відновлення, а про реформи

Рада розгляне звільнення прем'єра у середу - нардеп

Профільний комітет пропонує Раді зупинити для України дії Оттавської конвенції

Зеленський на нараді з прем'єром обговорив майбутню конфігурацію виконавчої влади

ЄС до серпня не запроваджуватиме мит проти США - фон дер Ляєн

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Депутати "ЄС" та "Голосу" зареєстрували постанову з вимогою виконати норми закону і призначити керівника БЕБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА