Інтерфакс-Україна
12:11 14.05.2025

У Києві судитимуть посадовця КС, який організував схему для ухилянтів

1 хв читати
У Києві судитимуть посадовця КС, який організував схему для ухилянтів

У Києві судитимуть посадовця Конституційного суду України (КС), який за $15 тис. організував для призовників схему ухилення від мобілізації, повідомляє поліція Києва.

"Правопорушник поєднував роботу в держустанові із адвокатською діяльністю та пропонував своїм клієнтам – чоловікам призовного віку додаткову "послугу" зі зняття їх з розшуку в ТЦК, а також фіктивного працевлаштування на оборонному підприємстві з оформленням "броні"", - йдеться в повідомленні столичної поліції в телеграм-каналі в середу.

За інформацією поліції, такий "пакет" послуг коштував $15 тис. Правоохоронці встановили двох клієнтів, які погодились на запропоновану їм "ділову пропозицію".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга у День пам'яті жертв репресій: ми повинні перемогти, щоб гарантувати, що такі злочини не повторяться

Стефанчук закликав до посилення військової допомоги Україні після нічної атаки дронів

Розв’язана у 2014 році війна продовжила політику імперії зла - омбудсман у День памʼяті жертв репресій

У Польщі розпочалося голосування на президентських виборах - ЗМІ

На фронті від початку минулої доби відбулось 167 зіткнень – Генштаб

Масована атака на Київщину: Загинула жінка, є поранені, триває ліквідація наслідків - ДСНС

Херсонщину протягом доби атакували дронами, артилерією та авіацією: поранено 8 людей

Сили оборони збили вночі 88 ворожих дронів з 273, ще 128 локаційно втрачені

Жительку Новоолександрівки Херсонської області госпіталізовано з важкою травмою внаслідок детонації вибухівки

Окупанти за добу втратили 1130 осіб та 91 од. автотехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА